alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

niebieski szalik

 
[1]

Niebieskie szaliki

Akcesoria mogą okazać się kluczowe dla Twojego stylu. Design i funkcjonalność naszych kultowych kolekcji zapewniają wsparcie, którego potrzebujesz. adidas zapewnia niesamowitą motywację do ruchu. Nawet jeżeli nie jesteś w nastroju na sesję treningową, nasze akcesoria sprawią, że będziesz spoglądać na życie ze sportowej perspektywy. Odkryj w swojej duszy twórcę i pokaż wszystkim, na co Cię stać – nosząc szaliki adidas. Te niebieskie wysokiej jakości szaliki to wszystko, czego Ci potrzeba.

Zaprojektowane dla kreatorów adidas – niebieskie szaliki

Chcesz łamać reguły i tworzyć własne? Baw się i trenuj w naszych produktach dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Niebieskie szaliki od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar każdego dnia pobijać swoje rekordy.