alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 60 DNI* NA ZWROTY
adidas

getry rowerowe

 
[5]

Getry na rower

Nie pozwól pokrzyżować sobie planów. Ubrania adidas bez problemu dopasują się do Twojego stylu i pozwolą Ci spełnić swoje cele ze swobodą i entuzjazmem. Jeśli chodzi o nasz sport, czyli kolarstwo, wszyscy staramy się, jak tylko możemy. Cokolwiek sobie postanowisz, Twoje ubranie pozwoli Ci zachować wygodę i w 100% skupić się na osiąganiu celu. Szczegóły mają znaczenie na drodze do wielkiego sukcesu. Getry adidas pozwolą Ci wspiąć się na wyższy poziom. Nasze getry na rower zawsze gwarantują świetny wygląd.

Ustalaj własne zasady – getry adidas na rower

Nasze najbardziej innowacyjne technologie, jak TECHFIT czy FORMOTION, pozwolą Ci osiągać doskonałe wyniki. Zaawansowane technologie, jak CLIMAHEAT, CLIMACHILL czy COLD.RDY, są kluczowe dla naszych utrzymujących temperaturę materiałów. Pomogą Ci w sesjach treningowych i dzięki przewiewności zapewnią, że nie ostygniesz podczas wymagających ćwiczeń.

Wspieramy kreatywność i sportowego ducha. Mężczyźni i kobiety wspólnie mogą łamać i zmieniać zasady, aby potem łamać je znowu. Mamy w ofercie getry w wielu innych opcjach kolorystycznych takich jak: biały, czarny, niebieski. Zaprezentuj swój osobisty styl, wypróbuj getry na rower adidas.