alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 60 DNI* NA ZWROTY
adidas

kurtki przeciwdeszczowe dla dzieci

 
[5]

Przecideszczowe dziecięce kurtki

Nie pozwól pokrzyżować sobie planów. Dziecięce ubrania adidas łatwo dopasują się do Twojego stylu i pozwolą Ci spełnić swoje cele ze swobodą i entuzjazmem. Dzieci i młodzież mają swoje charaktery i rozwijają swój własny styl. adidas pozwala im spełniać ich unikalne wizje od samego początku. Nasze kolekcje oferują różne style, dopasowane do Twoich wymagań. Kurtki adidas zawsze gwarantują świetny wygląd i wygodę. Te przecideszczowe dziecięce wysokiej jakości kurtki to wszystko, czego potrzebujesz.

Stworzone dla kreatorów adidas – przecideszczowe dziecięce kurtki

Ciesz się przyrodą w każdy rodzaj pogody – przecież chcesz podbić świat! Nawet podczas śnieżycy i ulewy wodoodporny materiał od adidas gwarantuje ochronę i wygodę.

Chcesz łamać reguły i tworzyć własne? Trenuj i baw się w naszych dziecięcych produktach. W kolorach dla przykładu czarnym i czerwonym – oto dostępne dla Ciebie kurtki. Przecideszczowe dziecięce kurtki od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar codziennie przekraczać swoje granice.