alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • WYPRZEDAŻ
Twój koszyk jest pusty

brązowa torba

 
[15]

Torby

Akcesoria mogą być kluczowym czynnikiem dla Twojego stylu. Design i funkcjonalność naszych kultowych kolekcji zapewniają wymagane wsparcie. Rozpoznawalny design adidas jest zauważalny we wszystkich naszych kolekcjach. Tak staramy się zainspirować Cię do tego, by poczuć wyjątkowość i pewność siebie dzień po dniu. Plan na dziś to sport! Nasze torby mają przestrzeń na cały Twój sprzęt konieczny do kolejnego treningu. Posiadają mnóstwo przegród i zamykanych kieszeni, dzięki czemu możesz ułożyć swoje rzeczy dokładnie tak, jak lubisz. Torby od adidas w pełni przystosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Ustanawiaj własne zasady – torby adidas

Nasze torby z kolekcji Performance oraz Originals gwarantują zawsze modny styl. Kolekcja Performance powstała dla sportowców, którzy nie chcą poświęcać swojego stylu – retro design zorientowany jest głównie na osiągnięcia. Stań się legendą w adidas Originals. Marka od lat inspiruje nas do ciągłego doskonalenia się, mimo swojego niezobowiązującego klimatu retro.

Chcesz łamać zasady i tworzyć nowe? Baw się i trenuj w naszych produktach dla mężczyzn i kobiet. Oferujemy torby w wielu opcjach kolorystycznych takich jak: zielony, turkusowy, złoty. Przyszłość zaczyna się dziś. Złap nasze torby adidas – to Twoja chwila.