alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

brązowa torba

 
[8]

Torby

Akcesoria mogą być kluczowym czynnikiem dla Twojego stylu. Design i funkcjonalność naszych kultowych kolekcji zapewniają wymagane wsparcie. Rozpoznawalny design adidas jest zauważalny we wszystkich naszych kolekcjach. Tak staramy się zainspirować Cię do tego, by poczuć wyjątkowość i pewność siebie dzień po dniu. Plan na dziś to sport! Nasze torby mają przestrzeń na cały Twój sprzęt konieczny do kolejnego treningu. Posiadają mnóstwo przegród i zamykanych kieszeni, dzięki czemu możesz ułożyć swoje rzeczy dokładnie tak, jak lubisz. Torby od adidas w pełni przystosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Ustanawiaj własne zasady – torby adidas

Nasze torby z kolekcji Performance oraz Originals gwarantują zawsze modny styl. Kolekcja Performance powstała dla sportowców, którzy nie chcą poświęcać swojego stylu – retro design zorientowany jest głównie na osiągnięcia. Stań się legendą w adidas Originals. Marka od lat inspiruje nas do ciągłego doskonalenia się, mimo swojego niezobowiązującego klimatu retro.

Chcesz łamać zasady i tworzyć nowe? Baw się i trenuj w naszych produktach dla mężczyzn i kobiet. Oferujemy torby w wielu opcjach kolorystycznych takich jak: zielony, turkusowy, złoty. Przyszłość zaczyna się dziś. Złap nasze torby adidas – to Twoja chwila.