alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Białe rękawiczki

 
[12]
Tiro Club Goalkeeper Gloves BialyTiro Club Goalkeeper Gloves Bialy

Tiro Club Goalkeeper Gloves

Dziecięce Piłka Nożna

Tiro Club Goalkeeper Gloves BialyTiro Club Goalkeeper Gloves Bialy

Tiro Club Goalkeeper Gloves

Piłka Nożna

Tiro League Goalkeeper Gloves BialyTiro League Goalkeeper Gloves Bialy

Tiro League Goalkeeper Gloves

Piłka Nożna

Tiro Pro Goalkeeper Gloves BialyTiro Pro Goalkeeper Gloves Bialy

Tiro Pro Goalkeeper Gloves

Piłka Nożna

Predator 20 Match Gloves BialyPredator 20 Match Gloves Bialy

Predator 20 Match Gloves

Piłka Nożna

W białych rękawiczkach adidas obronisz każdą bramkę

Wiemy, że na murawie wiele zależy od bramkarza. Twoje niezrównane umiejętności podkręcamy modelami białych rękawiczek, abyś był niepokonany. Projektując nasze fasony, wykorzystaliśmy najnowsze technologie. Dla lepszej przyczepności piłki do białych rękawiczek ich detale wykonaliśmy z gumy. Z kolei lateks gwarantuje wygodną rozciągliwość i amortyzację, kiedy bronisz swojego terytorium. Wiele z naszych modeli ma krój z wewnętrznymi szwami. W ten sposób będziesz miał pewność idealnego wyczucia piłki podczas treningu i meczu. Kiedy temperatura rośnie, pomogą ci białe rękawiczki z wentylowanymi mankietami. Chłodny powiew powietrza może okazać się ratunkiem przy chwytaniu podkręconych piłek. Wiele modeli ma specjalną powłokę, którą ulokowaliśmy na grzbiecie dłoni. W ten sposób zapewniam ci precyzję i jeszcze lepsze piąstkowanie.

Białe rękawiczki pomogą ci wygrać

W naszych białych rękawiczkach do piłki nożnej dotrzymasz kroku profesjonalnym bramkarzom. Ich umiejętności i wiedzę wykorzystaliśmy w projektach z logo adidas. Po pierwsze wygoda i poczucie niezrównanego komfortu. To zapewnia pianka EVA, która została zastosowana w wewnętrznej części dłoni. Twoje modele nie mogą się zsuwać w czasie gry. Dlatego też w wielu białych rękawiczkach znajdziesz lekki pasek w nadgarstku, który owija się wokół dłoni, a w innych elastyczną opaskę, która doskonale przylega do ciała. W ten sposób dodatkowo zapewnisz sobie wsparcie.

Wygoda na boisku z adidas

Nic tak nie demotywuje przeciwnika, jak profesjonalny wygląd. Dlatego nasze białe rękawiczki przeznaczone dla bramkarzy wykonaliśmy z największą precyzją. Wszystko w zgodzie z obowiązującymi trendami. U nas wygląd idzie w parze z użytecznością. Dlatego w wielu modelach znajdziesz wewnętrzne szwy. W ten sposób zapewniliśmy ci dobre czucie piłki podczas treningu i meczu. Z kolei gruba amortyzacja i przyczepne, lateksowe wnętrze pomaga przy łapaniu szybkich piłek. Górna część niektórych fasonów ma wykończenie z dzianiny. Dzięki temu zapewniamy ci elastyczne dopasowanie. Możesz rzucać się za piłką i bronić swojej bramki. Białe rękawiczki od adidas pozostaną na swoim miejscu zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz.