alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

Akcesoria do butów

 
[9]

Zapewnij sobie doskonałą przyczepność z akcesoriami do butów

Gra na miękkiej nawierzchni rządzi się swoimi prawami. Gdy atakujesz przeciwnika, chcesz mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Akcesoria do butów w postaci wymiennych kołków adidas umożliwią ci uzyskanie maksymalnego przyspieszenia i przyczepności na miękkiej nawierzchni. Kołki są kompatybilne z modelami butów adidas i w 100% wykonane z aluminium i występują w różnych rozmiarach oraz kolorach, dzięki czemu bez trudu dopasujesz je do posiadanego przez siebie modelu. Zadbaj o maksymalną przyczepność i zawsze bądź gotowy na to, by wykorzystać swoje akcesoria do butów adidas. Wybierz spośród dwóch rodzajów kluczy do dokręcania i wymiany kołków. Aluminiowy klucz zmieści się do torby na buty, a jego solidna konstrukcja sprawi, że będzie służył ci przez wiele lat.

Akcesoria do butów adidas przygotują cię do gry

Gdy wybierasz się na trening lub mecz piłki nożnej czy rugby, zaplanuj odpowiednią strategię. Daj z siebie wszystko, by zagwarantować zwycięstwo swojej drużynie. Bądź odpowiednio przygotowany do gry na miękkiej nawierzchni, by każdy ruch przebiegał zgodnie z planem. Odpowiednia przyczepność zagwarantuje ci jeszcze szybsze i lepsze zwroty, gdy atakujesz przeciwnika i zdobywasz kolejne punkty. Zawsze miej przy sobie akcesoria do butów, które w razie potrzeby zamienisz przy pomocy wygodnego klucza. Kołki występują w różnych rozmiarach, dostosuj więc swoje buty do aktualnych potrzeb twojego treningu. Atakuj jeszcze celniej. Biegaj szybciej i pewniej. Nic nie może cię zaskoczyć, gdy masz przy sobie akcesoria obuwnicze adidas.

Połącz akcesoria do butów z modelami piłkarskimi adidas

Aluminiowe kołki dopasuj do swoich piłkarskich modeli butów adidas. Akcesoria do butów połączysz z modelami, takimi jak Kakari SG, Predator, Nemeziz, X, Kakari Force, Kakari Light, adizero Crazyquick Malice, Predator Malice, Crazyquick Malice, Malice Elite czy Malice do gry na miękkich nawierzchniach. Buty i klucz do mocowania kołków schowaj do sportowej torby z przegrodą adidas, a swoje akcesoria połącz z piłkarskim strojem.