alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET

Kolarstwo górskie

 
[130]

Jakie buty są dla Ciebie najlepsze?

Płaskie czy bez klipsa? Decyzja o wyborze butów kolarskich opiera się na indywidualnych preferencjach, stylach jazdy i dyscyplinie kolarskiej. Sportowcy adidas Darren Berrecloth i Samantha Soriano wyjaśniają różnicę między butami i dzielą się wskazówkami.
Samantha Soriano and Darren Berrecloth in action cycling.
View of the new kestrel boa shoes from the side.
Samantha Soriano and Darren Berrecloth in action cycling.
View of the sole of the new clipless kestrel boa shoe.
HELLCAT PRO CzerwonyHELLCAT PRO Czerwony
Add to wishlist

HELLCAT PRO

Five Ten

1 / 3
Strona:z 3

Kolarstwo górskie na szczytowym poziomie

Kolarstwo to sport wręcz magiczny. Rower może cię przenieść w piękne miejsca, w których aktywność fizyczna to czysta przyjemność. Kolarstwo górskie jest wyjątkową odmianą sportów rowerowych. Piękno gór jest bezdyskusyjne. Góry to jednak wymagający teren, w którym panują różnorodne warunki atmosferyczne. Dlatego, jeśli wybierasz się w góry na dwóch kółkach, musisz zadbać o to, aby twoje wyposażenie wzniosło cię na wyżyny – dosłownie i w przenośni. Przygotowaliśmy całą kolekcję, w której kolarstwo górskie jest kluczowym tematem. Dajemy ci do dyspozycji buty, kurtki, koszulki, topy, spodnie czy czapki, które mogą się stać nieodłączną częścią twojego profesjonalnego i stylowego kolarskiego outfitu. Nasze ubrania mają tę zaletę, że mogą też posłużyć jako codzienne ubranie w sportowym stylu, które świetnie zaprezentuje się nie tylko na górskim szlaku, ale też w miejskiej scenerii. adidas to przecież marka, która o miejskiej modzie wie wszystko. Dzięki temu nasze ubrania do kolarstwa górskiego mają szeroką gamę zastosowań. Wykorzystaj więc pełnię możliwości naszego outdoorowego wyposażenia.

Profesjonalizm to podstawa

Kolarstwo górskie to bardzo wymagający sport. Oprócz faktu, że jest to intensywny wysiłek fizyczny, należy pamiętać, że odbywa się on w bardzo specyficznych warunkach pogodowych. Pogoda w górach może zaskoczyć. Czasami panują tam bardzo wysokie temperatury i pali słońce, ale zdarzają się też zimne i mokre okresy. Są też dni, w których wszystkie te zjawiska spotkają cię naraz. Nasza odzież wyprodukowana jest z myślą o przeciwstawieniu się wszystkim niekorzystnym działaniom warunków zewnętrznych. Może cię ogrzać i osłonić od wiatru i wody, ale jest też dużym wsparciem w gorące dni, kiedy zależy ci na przewiewności i uczuciu świeżości podczas najtrudniejszych podjazdów. Buty z kolei zapewniają maksimum przyczepności do pedałów, ale sprawdzą się też doskonale, jeśli będzie trzeba zejść z roweru i poprowadzić go przez nieprzejezdny szlak. Dzięki elastycznym i amortyzującym podeszwom i miękkim cholewkom twoje stopy będą wypoczęte nawet w najtrudniejszym terenie. Kolarstwo górskie z produktami marki adidas to czysta przyjemność. Wykorzystaj je i ciesz się jazdą na najwyższym poziomie.