alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 60 DNI* NA ZWROTY
adidas

czapki skate

 
[2]

Czapki do skateboardingu

Akcesoria mogą być kluczowym czynnikiem dla Twojego stylu. Design i funkcjonalność naszych kultowych kolekcji zapewniają wymagane wsparcie. Z dobrym wyposażeniem osiąganie swoich celów jest przyjemnością. Odkryj w głębi siebie twórcę i pokaż wszystkim, na co Cię stać – nosząc czapki adidas. Czapki do skateboardingu od adidas w pełni pasują do Twojego aktywnego stylu życia.

Ustalaj własne zasady – czapki adidas do skateboardingu

Nasze czapki są dostępne w wielu opcjach kolorystycznych, na przyklad: żółty, brązowy, turkusowy.

Wspieramy ducha sportu i kreatywności. Mężczyźni i kobiety wspólnie mogą łamać i zmieniać zasady, aby potem łamać je znowu. Przyszłość rozpoczyna się teraz. Złap nasze czapki do skateboardingu adidas – to Twoja chwila.