alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

portfele męskie

 
[2]

Męskie portfele

Akcesoria mogą być kluczowym czynnikiem dla Twojego stylu. Design i funkcjonalność naszych kultowych kolekcji zapewniają wsparcie, którego potrzebujesz. adidas zapewnia niesamowitą motywację do ruchu. Nawet jeżeli nie jesteś w nastroju na siłownię, nasze akcesoria sprawią, że możesz spoglądać na życie ze sportowego punktu widzenia. Wszystko jest możliwe. Portfele adidas pasują do Twojego stylu i są stworzone, aby gwarantować niezawodność i funkcjonalność. Męskie portfele od adidas w pełni przystosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Stworzone dla kreatorów adidas – męskie portfele

Wspieramy ducha sportu i kreatywności. Mężczyźni wspólnie mogą łamać i zmieniać zasady, aby potem łamać je znowu. Jako prawdziwi sportowcy wiemy, że czas pomiędzy zawodami jest tak samo ważny, co sama rywalizacja. Nasza kolekcja dla mężczyzn zachowuje najwyższe standardy jakości, żeby ze stylem korzystać z niej zarówno podczas treningów oraz poza nimi. Męskie portfele od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli chcesz każdego dnia pobijać swoje rekordy.