alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 60 DNI* NA ZWROTY
adidas

męskie opaski na rękę

 
[5]

Męskie opaski na rękę

Akcesoria adidas to podstawa, na której możesz w pełni polegać, bez kompromisów w kwestii stylu czy funkcjonalności. Z dobrym sprzętem, osiąganie swoich celów jest przyjemnością. Opaski na rękę adidas – zaprojektowane do tego sportu, który Cię inspiruje. Męskie opaski na rękę od adidas w pełni dostosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Marka z trzema paskami – adidas – męskie opaski na rękę

W kolorach dla przykładu różowym, czarnym i białym – oto dostępne dla Ciebie opaski na rękę.

Wspieramy kreatywność i sportowego ducha. Mężczyźni wspólnie mogą łamać i zmieniać zasady, aby potem łamać je ponownie. Sportowcy wiedzą, jak ich decyzje wpływają na późniejsze wygrane lub przegrane. Pozwól, aby nasze produkty Cię zainspirowały dla mężczyzn i zapewnij sobie najlepsze możliwe wsparcie w spełnianiu swoich celów. Męskie opaski na rękę od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar każdego dnia ustanawiać nowe osobiste rekordy.