alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

kurtka bomberka męska czarna

 
[9]
Y-3 Classic Tech Twill Bomber Jacket CzerńY-3 Classic Tech Twill Bomber Jacket Czerń

Y-3 Classic Tech Twill Bomber Jacket

Męskie Y-3

Czarne męskie bomberki

Pokolenie kreatorów to nowe, przebojowe pokolenie, które ustala własne zasady i wyraża swoją indywidualność poprzez styl i ubiór – nasze produkty reprezentują wygodny, sportowy design, idealny do spędzania wolnego czasu. Nasze bomberki są dostępne w rozmaitych stylach, żeby sprostać Twoim wymaganiom oraz dać Ci opcję osiągnięcia pełni osobistego potencjału. Czarne męskie bomberki od adidas w pełni przystosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Marka z trzema paskami – adidas – czarne męskie bomberki

Nasze bomberki z kolekcji TERREX, Performance oraz Athletics gwarantują niezmiennie modny styl. Kolekcja Performance została stworzona dla sportowców, którzy nie mają zamiaru poświęcać swojego stylu – retro design zorientowany jest przede wszystkim na osiągnięcia. Poszukujesz funkcjonalnego designu wraz z najlepszymi technologiami, którym możesz zaufać? adidas Terrex to kolekcja przeznaczona do aktywności na wolnym powietrzu. Nasze bomberki dostępne są w kolekcjach VRCT czy Harden.

Chcesz łamać zasady i tworzyć nowe? Baw się i trenuj w naszych męskich produktach. Jako autentyczni sportowcy wiemy, że okres między zawodami jest równie ważny, co sama rywalizacja. Nasza kolekcja dla mężczyzn zachowuje najwyższe standardy jakości, żeby stylowo korzystać z niej zarówno podczas treningów oraz w czasie wolnym. Zaprezentuj swój indywidualny styl, wypróbuj czarne męskie bomberki adidas.