alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY
adidas

Stopki damskie

 
[26]

Stopki damskie – malutki szczegół, wielka różnica

Stopki to bardzo modny w ostatnich latach krój skarpetek zarówno damskich, jak i męskich. Jest to krój wygodny, a także idealnie dopasowuje się do lekkiego, letniego obuwia. Stopki damskie z naszej kolekcji to cały przekrój modeli, które różnią się długością i wykorzystanymi materiałami. Można je stosować między innymi jako dodatek do obuwia sportowego w trakcie treningu, dzięki czemu wasze nogi będą atrakcyjnie wyglądać. Skarpetki tego typu mają też  wszystkie walory wyposażenia sportowego – elastyczność, miękkość i wsparcie dla stóp. Materiały, z których wykonane są nasze damskie stopki, sprawią, że nie doznacie nieprzyjemnego uczucia przepocenia i zwilgotnienia skarpetek, które może być źródłem dyskomfortu podczas wykonywania ćwiczeń, ale też nieprzyjemnych otarć na stopach. Nie znaczy to, że stopki damskie adidas mogą służyć tylko sportowcom. Jeśli używacie sportowego obuwia na co dzień czy podczas wakacyjnego zwiedzania w ciepłe dni, to nasze stopki spełnią w tych sytuacjach dokładnie taką samą funkcję, jak podczas treningu – zapewnią wam wielogodzinny komfort, dzięki czemu stopy nie będą przemęczone i nadwyrężone. Do tego kolekcja stopek damskich adidas to różnorodność kolorystyczna i stylistyczna – każdy but i reszta garderoby znajdą w niej idealnego partnera.

Moda od stóp do głów

Tak można określić całość wyrobów marki adidas. Skupmy się jednak na stopach, a właściwie na stopkach. Czy uważacie, że tak niewielki kawałek materiału może być nośnikiem ciekawego designu? Oczywiście! Wspomnieliśmy już o barwach, ale do tego dochodzi jeszcze różnorodność materiałów, kształt skarpetek, a także ciekawe propozycje graficzne, które proponujemy w tej kolekcji. Oczywiście w wielu modelach nie odmówiliśmy sobie umieszczenia naszego logo w widocznym miejscu, dzięki czemu stopki damskie adidas są rozpoznawalne już na pierwszy rzut oka. Jeśli już jesteśmy przy materiałach – część z tych, które wykorzystaliśmy w tej kolekcji, otrzymaliśmy w trakcie procesu odzyskiwania surowców wtórnych. Ekologia jest dla nas ważna już od wielu lat – tu też o niej nie zapomnieliśmy. Jak widzicie, tak mały element garderoby może być mimo wszystko bardzo istotny. Dlatego postawcie na najlepszej jakości stopki damskie adidas!