adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

Okulary przeciwsłoneczne damskie

 
[19]

Okulary przeciwsłoneczne damskie podkreślą twój wyjątkowy styl

Dbaj o oczy! W natłoku codziennych spraw i obowiązków zapominamy, jak ważna jest ich ochrona. Okulary przeciwsłoneczne damskie adidas z filtrami UV nie tylko ochronią nasze oczy – stanowią również doskonałe dopełnienie naszych codziennych stylizacji. Wyjątkowe modele adidas wykonane zostały z użyciem najnowszej technologii i wyposażone są w poliwęglanowe soczewki o wielu warstwach Vision Advantage, które gwarantują trwałość i wysoką odporność okularów. Do oprawek użyty został materiał SPX z Flex Zones, dzięki czemu dobrze dopasowują się one do twarzy i charakteryzują się większą elastycznością. Dodatkowo damskie okulary przeciwsłoneczne posiadają dopasowujące się noski i nieślizgające się elementy umieszczone na skroniach. Zatrzaski na zawiasach i możliwość zmiany soczewek na korekcyjne sprawiają, że okulary są nie tylko stylowe, ale i praktyczne.

Okulary przeciwsłoneczne dla kobiet – moda i szyk

Na co dzień dbamy o używanie filtrów UV w kremach, które stosujemy na ciało i twarz, a mimo to bardzo często zapominamy, jak istotna jest ochrona naszych oczu przed promieniowaniem słonecznym. W ciągu dnia pracujemy przed komputerami, spędzamy czas, patrząc w nasze telefony, nie zdając sobie sprawy, jaki wpływ wszystkie te aspekty mają na nasz wzrok. Okulary przeciwsłoneczne dla kobiet adidas wyposażone są w sferyczne soczewki dbające o nasze oczy, a ich design nawiązuje do klasycznych i ponadczasowych modeli, które pasują do każdego stroju. Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych umożliwiają wybór, który najlepiej odzwierciedla nasz styl i charakter.

Łącz okulary przeciwsłoneczne damskie ze swoimi stylizacjami

Komfort i trwałość – to cechy charakterystyczne damskich okularów przeciwsłonecznych adidas. Stylowe oprawki, klasyczne kolory, logo adidas – to elementy, które gwarantują jakość. Możesz łączyć je dowolnie niemal z każdą ze swoich stylizacji – od codziennych po wyjściowe. Noś okulary bez względu na porę roku i łącz je z produktami z pozostałych kolekcji adidas, dobierając stylową kurtkę, parkę lub bluzę i sportowe buty. Do zestawu dołącz sportowy plecak i poczuj się jak król miasta!