alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • BUTY
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • OUTLET

Wspinaczka

 
[13]

Wspinaczka będzie o wiele łatwiejsza z odpowiednim sprzętem

Gdziekolwiek leży twój szczyt, będziesz mieć go w zasięgu. Zanim rozpoczniesz wspinanie, popatrz w górę. Przygotuj się. Buty – są. Koszulka – jest. Spodnie – na miejscu. Wyposażenie już masz, czas na ciebie. Zmierz się ze swoim celem. Wspinaczka rozpocznie się, gdy o tym zdecydujesz. Bądź pewny, ruszaj krok za krokiem, chwyt za chwytem, a wspinanie będzie lekką podróżą, o której będziesz długo opowiadać. Daj się ponieść. Pamiętaj, że tylko najwytrwalsi zdobywają szczyty. Oswajaj wyzwanie. Myśl tylko o następnym ruchu. Z odpowiednim przygotowaniem osiągniesz wszystko, co sobie zaplanujesz.

Wspinaczka w każdych warunkach

Bez względu na to, czy specjalizujesz się w boulderingu, czy jesteś zakręcony na punkcie wspinaczki sportowej. Bez względu na to, czy po drodze napotkasz deszcz, śnieg czy silny wiatr. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą lub dopiero zaczynasz. Zawsze jesteś dobrze przygotowany. Wspinanie bez przeszkód to ochrona w każdych warunkach. Poczuj siłę stabilizacji w wymagającym momencie. Korzystaj z dobrej przyczepności nawet przy niepewnym podłożu. Ciesz się bezwarunkową ochroną w trudnych warunkach atmosferycznych. Wspinaczka zaczyna się od sprzętu adidas.

Uczyń wspinanie ponadczasową pasją

Przekraczaj swoje granice i wytyczaj nowe szlaki każdego dnia. Ruszaj przed siebie, gdy tylko nastanie świt. Poczuj niezwykły komfort i spraw, by wspinaczka na długo kojarzyła się z czystą przyjemnością. Razem z marką adidas wspinanie stanie się receptą na pogodny dzień. Małe i duże szczyty są w zasięgu każdego. Wyrusz z rodziną, z przyjaciółmi lub z partnerem na nocną eskapadę. Na zwiedzanie jaskini. Na zdobywanie nawet najmniejszej góry. Nie myśl o poprawianiu zapięcia, sznurowania czy niedopasowanym rozmiarze. Wspinanie z pełnym komfortem to nie marzenie z przyszłości. To tu i teraz, w którym uczestniczysz. Wyściełana cholewka z mikrofibry gwarantuje mocne dopasowanie w obuwiu wspinaczkowym. Przeplatane sznurowanie idealnie sprawdzi się w zróżnicowanym terenie. Kurtka z izolacją uchroni przed wilgocią i utrzyma temperaturę ciała w każdych warunkach. Jesteś dobrze przygotowany. Twoja wędrówka zaczyna się teraz!