alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

Termoaktywna bielizna narciarska

 
[18]

Termoaktywna bielizna narciarska zapewni ci maksymalny komfort w trakcie białego szaleństwa

Bądź aktywny zimą w pełni i nie czuj żadnych kompromisów. Miękko dopasowana termoaktywna bielizna narciarska zapewni ci idealną regulację temperatury i wilgoci. Kolekcje bielizny zaprojektowane zostały z użyciem zaawansowanych technologii. HEAT.RDY zapewnia oddech i przewiewność w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy wolisz narty czy snowboard, termoaktywna bielizna na narty w kroju Alphaskin dopasuje się do ciebie, jakby była twoją drugą skórą. Niskie temperatury w połączeniu z wilgocią nie będą dla ciebie najmniejszym problemem, a to wszystko dzięki technologii AEROREADY. Termoaktywna bielizna narciarska adidas powstała z myślą o ludziach, którzy zatrzymują się dopiero na końcu trasy. Jeżeli do nich zależysz, to koniecznie znajdź swój wymarzony model.

Pełna swoboda, brak ograniczeń

Wysiłek fizyczny zimą niesie ze sobą szereg wymagań, którym musi sprostać termoaktywna bielizna narciarska. Produkty opracowane przez specjalistów adidas łączą w sobie profesjonalne technologie, mające odprowadzać nadmiernie wydzielany pot, regulować przepływ temperatury czy dbać o szczelność i izolację. Perfekcyjne dopasowanie i miękkość tkanin pozwolą ci poczuć pełną wolność w trakcie zabawy na stoku. Uniwersalność krojów znajdzie zastosowanie we wszystkich sytuacjach, w których jesteś aktywny zimą. Wyzbądź się wszystkiego, co może cię krępować w trakcie szaleństw na białym stoku, wybierz model termoaktywnej bielizny narciarskiej, który najlepiej będzie do ciebie pasował.

Bądź aktywny w środowisku i dla środowiska

Abyśmy mogli w sposób odpowiedzialny i długotrwały cieszyć się pięknem środowiska naturalnego wypełniającego naszą planetę, adidas do produkcji odzieży wykorzystuje surowce pochodzące z recyklingu, co nie przeszkadza w tym, by jednocześnie uzyskiwać najwyższą jakość produktów. Poliester zawarty w termoaktywnej bieliźnie narciarskiej adidas sprawia, że zużyta odzież również może zostać poddana recyklingowi, przyczyniając się w ten sposób do maksymalnie wydajnego przetwarzania zasobów naturalnych. Wybierając któryś z modeli termoaktywnej bielizny narciarskiej od adidas, fundujesz komfort sobie, a także Matce Ziemi. Czy potrzebujesz więcej argumentów, aby dokonać właściwego wyboru?