alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

niebieski top

 
[34]

Niebieskie topy

Pokolenie kreatorów to nowe, błyskotliwe pokolenie, które ustala własne reguły i wyraża swoją indywidualność poprzez styl i ubiór – nasze produkty symbolizują wygodny, sportowy design, idealny do spędzania wolnego czasu. Topy adidas są odpowiednio dopasowaną oraz nieodzowną częścią Twojej garderoby. Te niebieskie wysokiej jakości topy to wszystko, czego Ci potrzeba.

Twórz własne zasady – niebieskie topy adidas

Nieważne, czy wybierzesz modele Originals, Performance czy TERREX, topy adidas gwarantują, że przyciągniesz uwagę nie jedynie podczas sesji treningowej, ale już w drodze na siłownię. Kolekcja Performance powstała dla sportowców, którzy nie są gotowi poświęcać swojego stylu – retro design zorientowany jest przede wszystkim na osiągnięcia. Szukasz funkcjonalnego designu w połączeniu z najlepszymi wynikami niezależnie od warunków? adidas Terrex to kolekcja przeznaczona do aktywności na wolnym powietrzu. Zostań legendą w adidas Originals. Marka od lat inspiruje nas do ciągłego doskonalenia się, mimo swojego swobodnego klimatu retro. Parley, PrimeBlue czy Clima to nasze najbardziej uwielbiane topy. Kolekcja Parley tworzy dla plastiku nową rolę, łącząc ochronę przyrody z najlepszymi technologiami. Przetworzone plastikowe odpady zebrane na plażach i wybrzeżach dają podstawę do każdego elementu tej kolekcji.

Dla tych, którzy wykorzystują kreatywność do zmieniania świata na lepsze – mamy produkty adidas dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Niebieskie topy od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli chcesz każdego dnia przekraczać swoje granice.