alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

niebieskie body

 
[3]

Niebieskie body

Nie pozwól pokrzyżować sobie planów. Ubrania adidas dają się łatwo dopasować do Twojego stylu i pozwolą Ci spełnić swoje zadania z wygodą i energią. Komfort bez kompromisów: Body na co dzień i na najbardziej wymagające treningi, kiedy potrzebujesz optymalnego wsparcia. Nasze niebieskie body zawsze zapewniają świetny wygląd.

Stworzone dla kreatorek adidas – niebieskie body

Dla tych, którzy wykorzystują kreatywność do zmieniania świata na lepsze – mamy produkty adidas dla mężczyzn i kobiet. Niebieskie body od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar każdego dnia podnosić poprzeczkę.