alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

czerwony top damski

 
[10]

Czerwone damskie topy

Z ubraniami w klasycznym stylu adidas wyraźnie pokażesz wszystkim, kto tu ustanawia zasady. Nasze topy są dostępne w różnych stylach, żeby sprostać Twoim wymaganiom oraz dać Ci opcję sięgnięcia pełni osobistego potencjału. Nasze czerwone damskie topy zawsze zapewniają świetny wygląd.

Zaprojektowane dla kreatorek adidas – czerwone damskie topy

Zobacz najmodniejsze, mające status legendy topy takich kolekcji jak Performance, Athletics czy Originals. Zostań legendą w adidas Originals. Marka od lat inspiruje nas do ciągłego doskonalenia się, mimo swojego luźnego klimatu retro. Kolekcja Performance powstała dla sportowców, którzy nie chcą poświęcać swojego stylu – retro design zorientowany jest głównie na osiągnięcia. Clima, Trefoil czy Response to nasze najbardziej uwielbiane topy.

Chcesz łamać i zmieniać zasady? Baw się i trenuj w naszych damskich produktach. Zarówno przed, w trakcie, jak i po treningu – jako zapaleni sportowcy wiemy, że szczegóły często czynią wielką różnicę. Dlatego nasze ubrania dla kobiet są tworzone tak, aby spełniać najwyższe standardy w codziennym użytku oraz na treningach. Przyszłość rozpoczyna się dziś. Spraw sobie czerwone damskie topy adidas – to Twoja chwila.