alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 60 DNI* NA ZWROTY
adidas

czepek na basen damski

 
[4]

Damskie czapki kąpielowe na basen

Dobry sprzęt ma duże znaczenie. Akcesoria adidas gwarantują wszystko to, co będzie Ci potrzebne, aby skoncentrować się wyłącznie na swoich celach. Rozpoznawalny design adidas jest obecny we wszystkich naszych kolekcjach. W ten sposób staramy się zainspirować Cię do tego, by poczuć pewność siebie i wyjątkowość dzień po dniu. Czapki kąpielowe umożliwiają pełny zakres ruchów pod wodą oraz oferują najwyższy poziom wygody. Nasze damskie czapki kąpielowe na basen zawsze zapewniają świetny wygląd.

Stworzone dla kreatorek adidas – damskie czapki kąpielowe na basen

W kolorach szarym, czerwonym, czarnym i nie tylko – oto dostępne dla Ciebie czapki kąpielowe.

Chcesz łamać reguły i tworzyć własne? Baw się i trenuj w naszych damskich produktach. Jeżeli najważniejszy dla Ciebie jest styl oraz funkcjonalność, masz ogromny wybór dostępnych ubrań dla kobiet. Czy w minimalistycznym sportowym stylu, czy w przyciągającym spojrzenie klasycznym designie adidas – wybór należy do Ciebie. Trzy paski doskonale pasują do każdej okazji, czy będzie to basen. Przyszłość zaczyna się dziś. Spraw sobie damskie czapki kąpielowe na basen adidas – nadszedł Twój czas.