alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Kobiety · Bieganie · Opaski na głowę i daszki

 
[13]
COLD.RDY Running Training Headband CzerńCOLD.RDY Running Training Headband Czerń

COLD.RDY Running Training Headband

Siatkówka

Kobiece opaski na głowę i daszki do biegania

Kobiece opaski na głowę i daszki adidas do biegania dla twojego komfortu

Kobiety z długimi włosami muszą ujarzmić jakoś swoje fryzury, kiedy idą na trening biegowy. Idealnym sposobem, aby to zrobić, jest założenie opaski na głowę. Może to być też daszek, który nie tylko przytrzyma włosy, ale ochroni także przed światłem słonecznym. Kobiece opaski na głowę i daszki adidas do biegania to bez wątpienia kluczowe wyposażenie każdej biegającej kobiety, które zapewni komfort i pozwoli skupić się maksymalnie na bieganiu. Opaski na głowę zrobione są elastycznych materiałów, które idealnie przytrzymają włosy, bez obawy o zbyt duży nacisk na skórę głowy. Wykorzystaliśmy lekkie materiały, dzięki czemu opaski nie tylko zapewniają wygodę, ale także miejsca, w których przylegają do głowy, nie są przepocone nawet po długim dystansie. Daszki są też lekkie i przewiewne, a regulacja paska pozwala idealnie dopasować je do kształtu głowy.

Damska opaska na głowę do biegania to także modny dodatek

Jeśli znasz markę adidas, to dobrze wiesz, że kwestia wyglądu naszych produktów jest dla nas bardzo istotna. Nawet taki niewielki dodatek do sportowego outfitu, jaką jest damska opaska na głowę do biegania, dał nam pretekst do twórczych zabaw na etapie projektowania. Kobiece opaski na głowę i daszki adidas do biegania są ciekawe pod względem użytej kolorystyki i wykorzystania znaków firmowych marki adidas. Dzięki temu możesz traktować te elementy sportowego stroju jako modne dodatki. Może się też okazać, że opaski i daszki posłużą ci w codziennych zadaniach, nie tylko w warunkach treningowych. Z takim wyglądem na pewno się do tego nadają.

Dopasuj opaski i daszki do reszty biegowego stroju

Kobiece opaski na głowę i daszki adidas do biegania idealnie skomponują się z innymi produktami z katalogu adidas, które są przeznaczone dla biegaczy. Duży wybór kolorów opasek pozwoli dobrze dobrać je do koszulek, legginsów, sportowych spodenek czy butów do biegania adidas. Możesz zatem odnowić swoją sportową garderobę i bawić się możliwościami, jakie daje nasza szeroka oferta dla biegaczy. Jeśli bieganie jest dla ciebie ważne, to w czym biegasz, jest równie istotne. Produkty adidas zapewnią ci treningowy look na najwyższym poziomie.