alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET

Buty wspinaczkowe

 
[13]

Buty wspinaczkowe adidas – razem z tobą w drodze na szczyt

Zdobądź kolejny szczyt i przetrzyj trasy, które leżą poza utartym szlakiem z butami do wspinaczki adidas. To różnorodna seria, w której znajdziesz odpowiednie buty na każdy etap twojej wspinaczki – od wygodnych butów podejściowych, które idealnie spiszą się na umiarkowanych szlakach i trasach skałkowych po bardziej techniczne i zakrzywione buty do wspinaczki Five Ten, którym nie oprze się żadna ścianka, czy to pod dachem, czy też gołym niebem. Buty wspinaczkowe adidas wykorzystują najlepsze technologie i udogodnienia, dzięki którym skupisz się na swoim hobby, a ochronę i bezpieczeństwo pozostawisz specjalistom.

Mocno stąpając po ziemi

Pogoda w górach nie rozpieszcza, dlatego lepiej być przygotowanym na wszystko. Jedną z najbardziej charakterystycznych cech butów wspinaczkowych adidas jest dodatkowa ilość gumy w podeszwie, która nie tylko chroni twoje stopy, ale również zapewnia lepsze tarcie, które doceni każdy wspinacz doświadczony w trudnych podejściach i stromych ściankach. Podeszwa podzielona jest na strefę zewnętrzną stworzoną z myślą o wspinaczce oraz sztywną lub miękką strefę środkową, która amortyzuje stopę. W podeszwie użyta została technologia Stealth® – to niedościgniona przyczepność w każdych warunkach i na każdej nawierzchni, a w połączeniu z przedłużoną ochroną na palce idealnie sprawdzi się przy każdej szczelinie, która stanie na twojej drodze na szczyt.

Bezpiecznie do celu

Mimo że wspinaczka powinna być przede wszystkim przyjemnością, góry i skaliste ścieżki to nie miejsce, w którym możesz pozwolić sobie na lekkomyślność i niedopracowania. Tu przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo i pewność siebie w każdym kroku, a te zapewnią ci mocne rzepy lub asymetryczne sznurowanie, dzięki którym buty do wspinaczki adidas idealnie otulają twoją stopę, nie pozostawiając miejsca na niedociągnięcia. Profile o różnym wygięciu, zależnie jak bardzo techniczne podchodzisz do wspinaczki, dadzą ci dodatkową dynamikę i wyczucie nawierzchni, niezbędne podczas twojej kolejnej przygody na szlaku. A gdziekolwiek ta cię zaprowadzi, będziemy tam razem z tobą.