alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 60 DNI* NA ZWROTY
adidas
A man helping a woman climb a rocky mountain

Buty wspinaczkowe

 
[38]
Janja Garnbret climbing indoors wearing 5.10 climbing shoes

PIERWSZE KROKI

Wspinaczka nie jest łatwa, ale daje niezmiernie dużo satysfakcji. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz ze znajomymi na skałkach, czy chcesz spróbować swoich sił podczas boulderingu na ściance, nasz sprzęt i garść dobrych rad dla początkujących wspinaczy na pewno Ci się przydadzą.
NIEZBĘDNE DO WSPINACZKI
Shauna Coxsey, Brooke Raboutou, Miho Nonaka and Janja Garnbret
Shauna Coxsey, Brooke Raboutou, Miho Nonaka and Janja Garnbret
Shauna Coxsey, Brooke Raboutou, Miho Nonaka and Janja Garnbret
Shauna Coxsey, Brooke Raboutou, Miho Nonaka and Janja Garnbret
Five Ten Hiangle Climbing Shoes BialyFive Ten Hiangle Climbing Shoes Bialy

Five Ten Hiangle Climbing Shoes

Five Ten

Five Ten Rand Rubber Sheet CzerńFive Ten Rand Rubber Sheet Czerń

Five Ten Rand Rubber Sheet

Five Ten

Buty wspinaczkowe adidas – razem z tobą w drodze na szczyt

Zdobądź kolejny szczyt i przetrzyj trasy, które leżą poza utartym szlakiem z butami do wspinaczki adidas. To różnorodna seria, w której znajdziesz odpowiednie buty na każdy etap twojej wspinaczki – od wygodnych butów podejściowych, które idealnie spiszą się na umiarkowanych szlakach i trasach skałkowych po bardziej techniczne i zakrzywione buty do wspinaczki Five Ten, którym nie oprze się żadna ścianka, czy to pod dachem, czy też gołym niebem. Buty wspinaczkowe adidas wykorzystują najlepsze technologie i udogodnienia, dzięki którym skupisz się na swoim hobby, a ochronę i bezpieczeństwo pozostawisz specjalistom.

Mocno stąpając po ziemi

Pogoda w górach nie rozpieszcza, dlatego lepiej być przygotowanym na wszystko. Jedną z najbardziej charakterystycznych cech butów wspinaczkowych adidas jest dodatkowa ilość gumy w podeszwie, która nie tylko chroni twoje stopy, ale również zapewnia lepsze tarcie, które doceni każdy wspinacz doświadczony w trudnych podejściach i stromych ściankach. Podeszwa podzielona jest na strefę zewnętrzną stworzoną z myślą o wspinaczce oraz sztywną lub miękką strefę środkową, która amortyzuje stopę. W podeszwie użyta została technologia Stealth® – to niedościgniona przyczepność w każdych warunkach i na każdej nawierzchni, a w połączeniu z przedłużoną ochroną na palce idealnie sprawdzi się przy każdej szczelinie, która stanie na twojej drodze na szczyt.

Bezpiecznie do celu

Mimo że wspinaczka powinna być przede wszystkim przyjemnością, góry i skaliste ścieżki to nie miejsce, w którym możesz pozwolić sobie na lekkomyślność i niedopracowania. Tu przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo i pewność siebie w każdym kroku, a te zapewnią ci mocne rzepy lub asymetryczne sznurowanie, dzięki którym buty do wspinaczki adidas idealnie otulają twoją stopę, nie pozostawiając miejsca na niedociągnięcia. Profile o różnym wygięciu, zależnie jak bardzo techniczne podchodzisz do wspinaczki, dadzą ci dodatkową dynamikę i wyczucie nawierzchni, niezbędne podczas twojej kolejnej przygody na szlaku. A gdziekolwiek ta cię zaprowadzi, będziemy tam razem z tobą.