alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET
Twój koszyk jest pusty

buty do chodzenia po wodzie adidas

 
[200]
1 / 5
Strona:z 5

Wodoodporne buty

Dobry styl na treningu i w czasie wolnym zagwarantują Ci buty adidas. Buty adidas potrafią zaimponować nie tylko świetnym wyglądem, ale też najwyższym poziomem w kwestii wygody. Nie idź na kompromisy! Buty adidas pozwalają na pełną swobodę ruchów przy jednoczesnym optymalnym wsparciu. Wodoodporne buty od adidas w pełni pasują do Twojego aktywnego stylu życia.

Stworzone dla kreatorów adidas – wodoodporne buty

Nasze buty z kolekcji TERREX oraz Performance gwarantują niezmiennie modny styl. Kolekcja Performance powstała dla sportowców, którzy nie chcą poświęcać swojego stylu – retro design zorientowany jest głównie na osiągnięcia. Funkcjonalny design gwarantuje niezawodną skuteczność niezależnie od warunków. Oto adidas Terrex. SC Premiere, Response czy S2G to nasze najbardziej uwielbiane buty. adidas to marka popularna pośród sportowców i miłośników obuwia. Gwarantujemy szeroki wybór modeli dostosowanych do Twoich potrzeb.

Chcesz łamać reguły i tworzyć własne? Baw się i trenuj w naszych produktach dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Oferujemy buty w wielu opcjach takich jak: czarny, fioletowy, czerwony. Pokaż wszystkim swój osobisty styl, wypróbuj wodoodporne buty adidas.