alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY
adidas

bikini plaza

 
[6]

Bikini

Nie pozwól zepsuć sobie planów. Ubrania adidas bez problemu dopasują się do Twojego stylu i pozwolą Ci spełnić swoje cele z wygodą i energią. Woda jest Twoim żywiołem? Nasze bikini są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać zarówno wygodę, jak i styl, co jest gwarancją dobrego samopoczucia. Nasze bikini zawsze gwarantują świetny wygląd.

Stworzone dla kreatorek adidas – bikini

Parley, 3 Stripes czy PrimeBlue to nasze najbardziej uwielbiane bikini. Kolekcja Parley daje plastikowi nowe zadanie, łącząc ochronę planety z najlepszymi technologiami. Przetworzone plastikowe odpady znalezione na plażach i wybrzeżach dają podstawę do każdego elementu tej kolekcji. Nasze bikini są dostępne w wielu innych opcjach kolorystycznych, na przyklad: żółty, niebieski, pomarańczowy. Przyszłość zaczyna się teraz. Złap nasze bikina adidas – nadeszła Twoja chwila.