alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas
Dual image: Fernando Tatís Jr. (Pro baseball player) sitting on beach with Parley shoes. Fernando holding Parley shoe.

4DFWD X PARLEY

Postarajmy się wyeliminować plastikowe odpady. Dla oceanów.

Bieganie · 4DFWD

 
[18]
Najnowsza edycja 4DFWD od adidas i Parley for the Oceans została wykonana z wysokiej jakości przędzy zawierającej 81% Parley Ocean Plastic. Pozostałe 19% przędzy to elastan i poliester pochodzący z recyklingu. Postarajmy się wyeliminować plastikowe odpady. Dla oceanów.
KUPUJ TERAZ

4DFWD X PARLEY WYKONANO W CZĘŚCI Z PARLEY OCEAN PLASTIC WALKA Z PLASTIKOWYMI ODPADAMI JESZCZE SIĘ NIE SKOŃCZYŁA, ALE NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH, GDY DOSTRZEGA SIĘ MOŻLIWOŚCI.

FERNANDO TATÍS JR