alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas
Blurred neon lights in flickering.
A collage of blurry images of people wearing Y-3 apparel on the street at night.

Y-3 – wiosna/lato 2023 r.: Rozdział 1

W pierwszym rozdziale kolekcji Y-3 na sezon wiosna/lato 2023 r. adidas i Yohji Yamamoto tworzą nowy wymiar wybitnego rzemiosła i sportowego stylu. Awangardowe sylwetki i odważne tekstury łączą się, wprowadzając unikalną estetykę, a artystyczne grafiki i dopasowane fasony wyznaczają zupełnie nowy kierunek.

Już wkrótce

The release dates for the new Y-3 collection, 2023.01.27., on a black and gray background.

O Y-3

Y-3 to więcej sportowego stylu na co dzień. To innowacyjność adidas i niepowtarzalny styl Yohjiego Yamamoto. W kolekcji Y-3 znajdziesz ubrania, buty i akcesoria, których wizjonerski design idealnie pasuje do codziennych sytuacji. Pierwsza kolekcja Y-3 powstała w 2002 roku i była rewolucyjnym podejściem do mody sportowej. I ciągle ewoluuje. Po 20 latach nowe kolekcje Y-3 nadal zaskakują: oryginalnością, odwagą, elegancją, jakością wykonania. Ten rodzaj mody miejskiej, wymyślony w japońskich i niemieckich atelier, staje się ikoną progresywnej teraźniejszości.