alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

TWOJE CZŁONKOSTWO W ADIDAS

Creators Club to program, w którym zbierane punkty umożliwiają zdobywanie coraz wyższych poziomów — im bardziej się angażujesz, im mocniej trenujesz, tym więcej punktów zyskasz. Dołącz do Creators Club. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

SPOSOBY ZDOBYWANIA PUNKTÓW

Utworzenie konta gwarantuje pierwsze 100 punktów, a uzupełnienie profilu zapewnia kolejne 100. Oceniaj produkty i dbaj o to, by Twoje treningi dawały Ci jeszcze więcej. Odkryj, jakie nagrody czekają na Ciebie.

100 PUNKTÓW

● 100 punktów
Utwórz swoje konto

● 100 punków
Uzupełnij swój profil

● 100 punktów
Weź udział w wydarzeniu adidas Runners

50 PUNKTÓW

● 50 punktów
Napisz opinię o zakupionym produkcie

10 PUNKTÓW

● 10 punktów
Za każde 5 zł wydane w sklepie lub w sklepie internetowym

● 10 punktów
Za każdą codzienną sesję treningową
Przyłącz się do klubu i angażuj się, a my damy Ci to, co najlepsze w adidas.

WCHODŹ NA WYŻSZE POZIOMY. ZYSKUJ JESZCZE WIĘCEJ.

Jeden program. Cztery poziomy Creators Club. Mnóstwo powodów, dla których warto się przyłączyć. Zyskaj natychmiastowy dostęp do wszystkich nagród na poziomie Challenger od razu po rejestracji i zdobywaj punkty, aby osiągać wyższe poziomy. Im wyższy poziom, tym więcej nagród. Zobacz, co mamy do zaoferowania.
 • TYLKO DLA CREATORS CLUB
  Wyjątkowy dostęp do butów, ubrań i akcesoriów tylko dla klubowiczów. Głosuj na wybrane projekty, które tworzymy dla Ciebie. Im wyższy poziom w Creators Club, tym większy i lepszy dostęp do wyjątkowych treści i produktów.

 • DOSTĘP DO PRODUKTÓW HYPE
  Szansa zakupu limitowanych edycji butów i ubrań adidas. Poinformujemy Cię, kiedy pojawią się najświeższe nowości, dzięki czemu zawsze możesz brać udział w premierach. Sprawdź kalendarz premier limitowanych edycji.

 • WCZEŚNIEJSZY DOSTĘP DO WYPRZEDAŻY
  Ciesz się wcześniejszym dostępem do wybranych wyprzedaży adidas i możliwością kupowania przed innymi. W pierwszej kolejności dowiesz się, jak możesz zaoszczędzić.

 • TWOJE ZDANIE SIĘ LICZY
  Zaangażuj się we współpracę z adidas, aby pomagać i pozytywnie wpływać na życie społeczności, wykorzystując moc sportu. Poinformujemy Cię, gdy pojawią się nowe inicjatywy, w których możesz wziąć udział, aby przyczynić się do zmian na lepsze.

 • SPORTOWA SPOŁECZNOŚĆ
  Zaangażuj się! Bierz udział w lokalnych wydarzeń sportowych i wyzwaniach, aby zyskać dostęp do nagród w aplikacjach adidas Running i Training. Wspierane przez Runtastic.

 • BONUS CHALLENGER
  Nowe nagrody – tak po prostu. Im wyższy poziom, tym fajniejsze nagrody. Bo wszyscy lubimy niespodzianki, prawda?

 • OFERTY SPECJALNE
  Kupuj produkty adidas i oszczędzaj, korzystając ze specjalnego dostępu do naszych najlepszych ofert i promocji. Im wyższy poziom, tym fajniejsze nagrody.

 • APLIKACJE ADIDAS TRAINING I ADIDAS RUNNING*
  Twój życiowy rekord teraz będzie jeszcze bardziej ekscytujący z trzymiesięcznym* bezpłatnym dostępem do spersonalizowanych aplikacji treningowych, ćwiczeń i nie tylko. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by osiągnąć swoje cele. Wspierane przez Runtastic.

 • BONUS URODZINOWY
  Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić Twój wyjątkowy dzień, upominek od nas znajdziesz w swojej skrzynce e-mail. Dodaj datę swoich urodzin do swojego profilu, a my damy Ci kolejny powód do świętowania.

 • BONUS PLAYMAKER
  Nowe nagrody – tak po prostu. Im wyższy poziom, tym fajniejsze nagrody. Bo wszyscy lubimy niespodzianki, prawda?

 • WCZEŚNIEJSZY DOSTĘP DO PRODUKTÓW
  Ekskluzywny dostęp do premier adidas przed innymi. Po co czekać, jeśli nie musisz?

 • DARMOWA PERSONALIZACJA
  Dodawaj imię, numer, flagę i nie tylko, do wybranych butów i ubrań adidas. Podaruj spersonalizowany prezent lub nadaj mu własny charakter.

 • PRIORYTETOWA OBSŁUGA KLIENTA
  Oszczędzaj czas, korzystając ze specjalnego numeru wsparcia i priorytetowej pomocy na czacie w aplikacji adidas. Szybkość, wydajność i wygoda, dzięki którym zawsze znajdziesz czas na trening.

 • BONUS GAMECHANGER
  Nowe nagrody – tak po prostu. Im wyższy poziom, tym fajniejsze nagrody. Bo wszyscy lubimy niespodzianki, prawda?

 • SPECJALNE WYDARZENIA
  Zaproszenia i bilety na mecze, imprezy specjalne i nie tylko. Od darmowych koncertów i największych wydarzeń sportowych po spotkania ze sportowcami adidas – poczuj się jak prawdziwy VIP.

 • PRIORYTETOWY DOSTĘP DO PRODUKTÓW HYPE
  Zwiększ szansę zakupu limitowanych edycji butów i ubrań adidas. Poinformujemy Cię, kiedy pojawią się najświeższe nowości, dzięki czemu zawsze możesz brać udział w premierach. Masz spore szanse na sukces! Sprawdź kalendarz premier limitowanych edycji.

 • APLIKACJE ADIDAS TRAINING I ADIDAS RUNNING*
  Twój życiowy rekord teraz będzie jeszcze bardziej ekscytujący z dwunastomiesięcznym* bezpłatnym dostępem do spersonalizowanych aplikacji treningowych, ćwiczeń i nie tylko. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by osiągnąć swoje cele. Wspierane przez Runtastic.

 • BONUS ICON
  Nowe nagrody – tak po prostu. Zgarniaj niespodzianki, kiedy najmniej się ich spodziewasz. Dobrze jest być na szczycie.