• DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • WYPRZEDAŻ
Twój koszyk jest pusty

TEAM SUPERSTAR: NINJA

Jeśli coś się nie zmienia w ciągle zmieniającym się świecie eSportu, to wysoka pozycja Tylera “Ninja” Blevinsa we wszelkich notowaniach. Ninja ciągle się doskonali, ulepsza, zmienia, by utrzymać uwagę milionów swoich followersów.

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-ninja-1-all


W GÓRĘ OD PIERWSZEGO DNIA

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-ninja-2-all

Ninja uznawany jest za najbardziej znanego gamera online na świecie. Ma ponad 22 miliony obserwujących na YouTube'ie i prawie 15 milionów followersów na Instagramie. Każdego dnia dociera do swoich fanów poprzez swój Fortnite streams na platformie Microsoft, Mixer. Ninja na stałe mieszka niedaleko Chicago, ma 28 lat, żonę i dwa psy. Jeśli nie jest online spędza czas ze swoimi bliskimi lub organizuje akcje charytatywne, które przyniosły już miliony.

Dojście do miejsca, w którym jest teraz, nie zawsze było łatwe. Ninja musiał dawać z siebie coraz więcej, aby spełnić oczekiwania swoich fanów. „Wiedziałem, że muszę coś zmienić” – mówi. „Wiedziałem, że muszę ciągle ćwiczyć, więcej grać i więcej streamować. Więc poświęcałem temu większość mojego czasu. I nadal tak jest.” Swoim doświadczeniem zdecydował się podzielić z innymi i wydał książkę “Get Good: My Ultimate Guide To Gaming,” która jest pewnego rodzaju podręcznikiem dla tych, którzy teraz zaczynają swoich sił w eSporcie.

Niesamowitą inspiracją jest bycie w jednej drużynie adidas ze specjalistami z różnych kreatywnych dziedzin. Trochę to nawet szokujące...

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-ninja-3-all


GAMING TO SPOSÓB NA WALKĘ ZE ZŁEM

W świecie, w którym cyberprzemoc stała się czymś codziennym, Ninja chce z tym walczyć i zmieniać na lepsze wirtualny świat. „Bardzo ważną rzeczą jest przekazywanie pozytywnych treści i pozytywnej energii, by walczyć z hejtem w mediach społecznościowych. Naprawdę wierzę, że pozytywne nastawienie to dobra karma, która wróci do ciebie. Jeśli zarazisz nią innych, to wokół będzie więcej pozytywnych emocji. Bo to działa jak fala zataczająca coraz większy krąg.” Chociaż sport to rywalizacja, to Ninja zdaje sobie sprawę, że negatywne nastawienie nie prowadzi do sukcesu.

Chciałbym być dobrym przykładem dla innych, kimś, kogo można naśladować.

NIE MOGĘ SIĘ ZATRZYMAĆ I SIĘ NIE ZATRZYMAM

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-ninja-4-all

Ninja używa swojej platformy jako nośnika pozytywnych treści, które pomogą zmienić postrzegania świata gamerów. „Chciałbym utrwalać pozytywny wizerunek gamingu i eSportu. Będę robił coraz więcej, aby przedostać się do mainstreamu. Aż w końcu nikt nie będzie kwestionował ani snuł nieprawdziwych opowieści o świecie gamerów.” Ciekawi jesteśmy, co będzie dalej.

Tagi
adidas