• DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • WYPRZEDAŻ
Twój koszyk jest pusty

KERWIN FROST: SUPERSTAR

Pochodzący z Harlemu Kerwin Frost sam pracuje na swoją popularność. Na wiele sposobów próbuje zabawiać ludzi. Teraz spotkał się z adidas, by pogadać o tym, jak ważne są w jego życiu zmiany i jak ciągły rozwój pomaga mu cały czas utrzymywać się na topie.

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-kerwin-1-all


KERWIN ZWYCIĘZCA

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-kerwin-2-all


Kerwin Frost ciągle coś zmienia w swoim życiu. Urodził się i wychował w Harlemie w Nowym Jorku. Zajmuje się wieloma rzeczami na raz – jest performerem, aktorem, didżejem, prowadzi imprezy. I aktywnie uczestniczy w życiu młodych ludzi w swojej dzielnicy. Ma swój niepowtarzalny styl, w którym łączy modę, muzykę i szeroko pojętą działalność artystyczną.

Dzięki różnym projektom Kerwin jest w 100% sobą. „Myślę, że wszelkie tajemnice i brak dosłowności nie trafiają do młodego pokolenia” – mówi. „Staram się z nimi walczyć.” Produkowany przez niego autorski program „Kerwin Frost Talks” to nowy sposób podejścia do wywiadów, podczas których wydobywa ze swoich gości to, co najciekawsze. „Kiedy zaczynałem ten show, chciałem dać równą szansę wszystkim moim rozmówcom i pokazać, jacy są naprawdę. Sporo mówimy o aspektach kultury, o których mówi się zazwyczaj niewiele. To było wyzwanie, które podjąłem.”

Chciałbym, żeby było zabawnie... wiesz, co mam na myśli. Po prostu zabawnie, ale do zniesienia.

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-kerwin-3-all


NOWA GENERACJA DZIECIAKÓW

Dla Kerwina media społecznościowe to niekończąca się kopalnia możliwości. „Media społecznościowe to jest to! Bez nich nie byłbym tym, kim jestem. Czapki z głów przed mediami społecznościowymi!” – mówi. Jego oryginalne poczucie humoru i zabawne selfi z przyjaciółmi, na przykład z Tylorem The Creator, przyciągają uwagę ponad 180 tysięcy followersów na Instagramie. Ale Kerwin wie, że lajki i komentarze to nie wszystko: trzeba wiedzieć, jak prowadzić swoje konta, by utrzymać zainteresowanie fanów. „Najważniejsza rzecz to umiar. Nie można przeładowywać swoich kont postami. Trzeba robić to umiejętnie. Myślę, że wiele osób ma z tym problem.”

Kerwin założył Spaghetti Boys, kreatywny outlet skoncentrowany na sztuce, muzyce i modzie. Z perspektywy czasu wie, że żeby zrobić krok do przodu, trzeba być otwartym na wszelkie zmiany, a według niego zmiany są bardzo ważne. „Zmiana czasami jest bardzo trudna, ale jeszcze trudniejszy jest brak zmian.”

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-kerwin-4-all

Nawet nie wiem, jak to powiedzieć... Ale bycie w teamie takich wyjątkowych kreatywnych osób to dla mnie ogromny zaszczyt...

PUŚCIĆ WODZE WYOBRAŹNI

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-kerwin-5-all


Energia rozpiera Kerwina, pobudza jego kreatywność. „Idziesz pod prąd, ale słuchasz swojego serca... I zawsze musisz być w zgodzie z samym sobą!”

Tagi
adidas