alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas / luty 2024

DLACZEGO SUPERNOVA TO NASZ NAJWYGODNIEJSZY MODEL BUTÓW DO BIEGANIA?

Który z naszych modeli butów do biegania jest najwygodniejszy? Naszym (skromnym) zdaniem Supernova to idealne buty dla biegaczy – dowiedz się, dlaczego.

Jeśli chodzi o bieganie, nie ma nic ważniejszego niż wygoda. Niezależnie od tego, czy biegasz regularnie, czy raz w miesiącu, obuwie powinno ułatwiać Ci bieganie i sprawiać, że będzie ono przyjemniejsze. Taka jest właśnie Supernova. Przyznajmy to szczerze: jeśli buty są niewygodne, na trasie nie będzie lekko. Zatem co przesądza o wygodzie butów?


Zdradzimy Ci sekret – najlepsze buty do biegania mają trzy cechy: są wygodne, dobrze dopasowane i zapewniają wsparcie dla stopy. I tutaj błyszczy Supernova.

WYGODA NA PIERWSZYM MIEJSCU

Close up of legs running in Supernovas.
Mówią, że determinacja to klucz do sukcesu, ale my wolimy mówić, że jest nim komfort. Wygodne buty do biegania dla biegaczy amatorów sprzyjają regularności treningów. Supernova Rise spełnia wszystkie kryteria, gdy mowa o komforcie. Ich podeszwa środkowa została wykonana z pianki Dreamstrike+ o specjalnej konstrukcji, która zapewnia maksymalny komfort i wsparcie od pierwszego do ostatniego kroku.

WSPARCIE MA NASZE POPARCIE

Taki żarcik. A tak szczerze, Supernova Rise zapewnia optymalny komfort i wsparcie stopy. W podeszwie środkowej znajduje się system Support Rods złożony z gęstszej pianki, która umożliwia łatwy i płynny ruch całej stopy od pięty po palce.

Nie zapomnijmy o podeszwie zewnętrznej Adiwear. Wytworzona z mocnej gumy zapewnia optymalną przyczepność i ma pionowe wycięcia, co poprawia kontakt z podłożem, kiedy biegacze najbardziej tego potrzebują. Wygodne i stabilne buty do biegania? W tej konkurencji mamy już zwycięzcę.

DOSKONAŁE DOPASOWANIE

Buty do biegania powinny zwiększać płynność biegu, a nie ją hamować. W Supernova Rise dopasowanie ma kluczowe znaczenie. Aby to osiągnąć, zaprojektowaliśmy połączenie amortyzującej pianki i miękkiego materiału, co przekłada się na wygodę w okolicy pięty i większe wsparcie stopy podczas codziennych biegów.

„Dużo biegam i wiem, że nic nie boli bardziej niż noszenie źle dopasowanych butów. Dlatego właśnie uwielbiam model Supernova – otulają stopę, ale nie za ciasno.”

— Khanya, 28 lat, biega codziennie.Image of two people running outdoors wearing Supernovas.

TO ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia? Supernova Solution ma na to rozwiązanie.

W przypadku biegania wsparcie stopy jest niezwykle ważne. Z myślą o nim powstał system Stability Support Rods z gęstszym obszarem dającym stabilność i optymalną symetrię od wewnątrz, co poprawia wzmocnienie, szczególnie ważne dla biegaczy. Prościej mówiąc, Supernova Solution ma wszystkie zalety modelu Supernova Rise, a ponadto zwiększoną stabilność po wewnętrznej stronie dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

„Buty Supernova zapewniają niezbędne wsparcie, a przy tym są bardzo wygodne. Nigdy wcześniej nie miałem butów z Support Rods, a one zmieniły mój sposób biegania. Teraz biegam częściej, bo czuję się bardziej komfortowo.”

— Robert, 26 lat, biega 2-3 razy w tygodniu.Image of a woman running outdoors wearing Supernovas.

KROK W DOBRĄ STRONĘ

Dla początkujących biegaczy świetnym wyborem będzie model Supernova Stride. Dobrze dopasowane, stabilizujące i wygodne buty do biegania – jak na przykład Supernova Stride – bez wątpienia przydadzą Ci się na starcie.

Dreamstrike+ i wzmacniająca pianka EVA w modelu Supernova Stride zapewniają doskonałą amortyzację i wspomagają płynne przetoczenie z pięty na palce.

Uff, sporo tego.

Przede wszystkim pianka EVA pomaga uzyskać płynność ruchu, przy każdym kroku.

Nie musisz wierzyć nam na słowo.

„Pianka Dreamstrike+ w podeszwie środkowej naprawdę odmieniła moje bieganie! Dopiero teraz wiem, czym jest wygoda i amortyzacja w butach do biegania.”

– Dillon, 30 lat, biega trzy razy w tygodniu.


WYSTARTUJ Z NASZYMI NAJLEPSZYMI, WYGODNYMI BUTAMI DO BIEGANIA 

Z taką wiedzą na temat nowych modeli Supernova masz świetne przygotowanie do osiągania swoich celów sportowych z pewnością siebie i wygodą przy każdym kroku. Poznaj naszą uaktualnioną linię butów do biegania Supernova. No to w drogę!

adidas / luty 2024
Tagi