alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET
A group of of friends on a bridge looking into the distance

move for the planet

W tym roku ponad 1 milion osób wzięło udział w naszej akcji move for the planet.

Dziękujemy

Dzięki naszemu wspólnemu ruchowi przekażemy 1,5 mln € w ramach inicjatywy Common Goal, aby poprzez sport pomóc edukować społeczności na całym świecie na temat zrównoważonego rozwoju.

ADIDAS X COMMON GOAL

adidas współpracuje z Common Goal, aby edukować różne społeczności na temat zrównoważonego rozwoju poprzez sport. Wybierając projekty na całym świecie, realizujemy tę jedną wspólną misję.
Bez względu na to, czy chodzi o odnowę boiska sportowego przy użyciu materiałów pochodzących z recyklingu, czy o szkolenie w zakresie sposobów ograniczenia ilości plastikowych odpadów w obiektach sportowych – nasz wspólny ruch oznacza zmiany na lepsze.

Dawać innym przykład

Zobacz jeden z projektów w Kambodży finansowanych z pieniędzy przekazanych w ramach akcji move for the planet.
logos of all the supporting partners

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

A top down drone shot of a group of people on a bridge in the middle of a forest

DO ZOBACZENIA NASTĘPNYM RAZEM

Tegoroczna akcja move for the planet zakończyła się, ale my nie poprzestajemy na tym, bo wiemy, że trzeba działać dalej – bo liczy się przyszłość.
Zmieniamy na lepsze materiały, których używamy. Szukamy nowych sposobów na dłuższe życie produktów. Ograniczamy nasz ślad węglowy i pracujemy nad tym, aby pomóc położyć kres plastikowym odpadom.