alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

VRCT PRIMEKNIT

Pokaż się w stylu, który Cię wyróżnia. Nowe VRCT, wykonane z materiału Primeknit, są teraz dostępne w czarnym kolorze. Pokaż po swojemu, na czym Ci zależy.

PERSONALIZUJ SWÓJ ZNACZEK

DOPASOWANE DZIEDZICTWO

Klasyczna bluza z kilkoma funkcjonalnymi elementami charakterystycznymi dla kurtek. Warstwa z gładkiego nylonu ma niezwykle elastyczne wstawki z tyłu, które zwiększają komfort i swobodę ruchów. Kontrastowe detale podkreślają sportowy rodowód designu.

STWORZONA PRZEZ ADIDAS

Inspirowana sportową tradycją. Stworzona przez adidas dla tych, którym na czymś zależy. Personalizowany znaczek pokaże światu, co dla Ciebie jest ważne.

ZRÓB WRAŻENIE

Bluzie VRCT towarzyszy znaczek z literą ‘A’, a także jeden z 6 znaczków, które określają naszych kreatorów.

KAŻDY ZNACZEK MA ZNACZENIE

JAMES HARDEN
PAULO DYBALA
NING ZETAO
DENISE SCHINDLER
METTE TOWLEY
STEFANOS TSITSIPAS

Harden składa hołd swojemu zespołowi, swojej rodzinie, która zawsze jest lojalna i wspiera go w każdej sytuacji.

TAK, JAK CHCESZ

Są rzeczy, na których Ci zależy. Wystarczy jedno słowo, aby je opisać. Personalizuj swój znaczek i noś go blisko serca. Kogo lub co reprezentujesz?