kolekcja adidas x Wanderlust

Poczuj pełną swobodę, świadomie patrz na świat. Wybierz nasze propozycje wykonane z pochodzącego z recyklingu materiału Parley Ocean Plastic™.

Przygoda, nad którą panujesz

Nowa kolekcja adidas X Wanderlust to wygoda i swoboda, to koncentracja na tym, co dla Ciebie ważne.
KUPUJ TERAZ

Poczuj magię Wanderlust

Wybierz świadomą przygodę. Przyłącz się do nas przy okazji jednodniowej imprezy Wanderlust 108 lub weź udział w wielodniowym festiwalu. Nie zapomnij o 22 kwietnia, Dniu Ziemi, i zrób coś dla naszej planety.

POZNAJ NASZE AMBASADORKI

„Kolekcja adidas X Wanderlust 2018 sprawia, że czuję się dobrze, dodaje mi energii, której potrzebuję, aby się poruszać, inspiruje zmiany i nadaje nowy sens życiu".

ADRIENE MISHLER – trenerka jogi, założycielka Find What Feels Good

„Być AWAKE, czyli tym, kim się jest. Tu i teraz. Otwieram oczy, aby naprawdę zobaczyć moment, w którym się znajduję. By zakwitnąć tam, gdzie jestem zasadzona – nie za 5, 10 lat, ale teraz".

CHELSEY KORUS – trenerka jogi, założycielka AWAKE

„Moja mata jest moim szczęśliwym miejscem, mogę na niej zrobić, co chcę. Wszystko jest możliwe, jeśli tylko tego chcesz".

CLIO PAJCZER — joginka i autorka Yoga Time

„Dzieje się coś magicznego, kiedy zakładasz rzeczy z kolekcji adidas X Wanderlust – czujesz się, jakby nic nie było w stanie Cię zatrzymać, jesteś gotowa na wszystko".

ANGELIQUE FREDERICKS — joginka oraz ambasadorka ruchu body positive

Inspirowane potęgą oceanów

Daj pierwszeństwo swoim ćwiczeniom i naszej planecie dzięki rzeczom wykonanym z Parley Ocean Plastic™ – surowcom pozyskanym z zaśmiecających plaże plastikowych odpadów.

adidas x Wanderlust

Wanderlust inspiruje i zachęca do zdrowego trybu życia, który może także okazać się świetną przygodą. Ta wyjątkowa współpraca z adidas pomoże Ci znaleźć sposób na „lepszą siebie”. Zobacz nową kolekcję stworzoną z myślą o jodze, medytacji i bieganiu.