adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

adidas trefoil

 
[890]

adidas Trefoil

Oldschool i styl retro to coś, co wiele osób uwielbia w marce adidas. Dlatego też adidas Trefoil to logo, które znajduje się na wielu fantastycznych produktach, które możesz nabyć. Doskonałą opcją są na przykład buty adidas Gazelle – obuwie, których tradycja sięga aż lat 70. W tym modelu można znaleźć logo Trefoil w tylnej części. Dodatkowo stylowy napis Gazelle został umieszczony na boku cholewki. Innym fantastycznym modelem są buty Samba OG, które dumnie prezentują logo Trefoil na języku, a napis Samba wykonany ze złotej folii został umieszczony z boku. Wyściółka ze skóry syntetycznej oraz gumowa podeszwa zapewnią komfort oraz wygodę użytkowania. Buty adidas Campus to z kolei powrót do cudownych lat 80. Ich minimalistyczny styl oraz oldschoolowy wygląd to świetne dopełnienie stroju. Buty Campus to także adidas Trefoil w pełnej krasie – logo Trefoil znajduje się tutaj na pięcie, a stylowego wyglądu dopełniają 3-Stripes obecne na boku cholewki. Buty te zostały przedstawione światu na parkietach podczas meczów koszykówki, dlatego też technologie użyte podczas tworzenia tego modelu sprawiają, że użytkowanie ich to komfort i wygoda.

Styl sprzed lat w odświeżonej wersji

Produkty adidas skutecznie czerpią z dawnych epok dodając użyteczne technologie z naszych czasów. Buty Gazelle oraz Campus pomogą ci osiągnąć klasyczny styl dzięki miękkiemu materiałowi, natomiast adidas Samba OG to nieco bardziej odważny look z cholewką z gruboziarnistej skóry. Dlatego też adidas Trefoil to opcja dla ludzi, którzy cenią dobry styl oraz połączenie tradycji z nowoczesnością. Jeśli szukasz sprzętu, który doda wygody i komfortu w twoim życiu i lubisz modę retro, adidas Trefoil to kategoria, na którą warto spojrzeć.

Retro look, który sprawdzi się na mieście i na treningu

To idealne połączenie tradycji i technologii umożliwia właścicielom sprzętu ze znakiem adidas Trefoil na wiele różnych zastosowań. Jeśli potrzebujesz butów na trening, czy na mecz, buty Campus, Samba czy Gazelle będą rewelacyjnym wyborem ze względu na wygodę użytkowania i komfortowe podeszwy. Ponadto, jeśli szukasz minimalistycznego stylu do wyjścia do miasta, buty adidas Trefoil również sprawdzą się doskonale.