adidas
Darmowa dostawa – bez minimalnej kwoty wydanej
Przedłużone zwroty z okazji świąt
Wybieraj i kupuj spośród 7000 produktów.

Spodnie • Trening

(56 produkty)
  • Cena (od najniższej)
  • Najpierw najnowsze
  • Najpopularniejsze
  • Cena (od najwyższej)
  • Najwyżej oceniane
1 / 2
Strona:z 2

Spodnie sportowe

Najlepsze spodnie do treningu to takie, które po prostu Ci nie przeszkadzają. I zupełnie o nich nie myślisz podczas wykonywania kolejnych ćwiczeń. Nie prują się, nie dziurawią, nie uwierają, nie obsuwają. Wspomagają naturalne ruchy ciała, są wygodne i możesz mieć do nich całkowite zaufanie. I takie właśnie są spodnie dla kobiet, mężczyzn i dzieci z kolekcji adidas. W nich na pewno uda Ci się osiągnąć zamierzone cele.

Wybierając właściwe spodnie treningowe

Bo wygoda jest bardzo ważna. I trzeba o tym pamiętać. Spodnie treningowe nie powinny przeszkadzać. Musisz wybrać takie, które w żaden sposób nie ograniczają swobody ruchu. Ale nie mogą też być za duże. Najnowsza kolekcja spodni treningowych adidas to różnorodność kolorów i wzorów, które łączą funkcjonalność z trwałością. Wybieraj spośród spodni dresowych, treningowych i outdoorowych.

Spodnie treningowe dla mężczyzn

Stworzone z myślą o mężczyznach spodnie treningowe to doskonałe wsparcie podczas różnego rodzaju treningów. Nie będą Cię uwierać ani nie zaplączą się w żaden sprzęt, który spotkać można na siłowni. Powinny również bardzo dobrze przylegać w pasie – nie mogą być zbyt ciasne ani zbyt luźne. Znajdź dla siebie odpowiednie dopasowanie w kolekcji spodni treningowych dla mężczyzn

Spodnie treningowe dla kobiet

Doskonały trening zaczyna się od właściwego wyboru spodni treningowych. Stylowe, funkcjonalne, nieodwracające Twojej uwagi od ćwiczeń. Zapomnij o niedogodnościach podczas skłonów czy przysiadów. Możesz mieć do nich całkowite zaufanie podczas każdego rodzaju ćwiczeń. Wybierz takie, które nie zaplączą się w żaden sprzęt, który można spotkać na siłowni, ani nie będą ocierać Twoich kostek. Powinny również bardzo dobrze przylegać w talii; nie mogą być zbyt ciasne ani zbyt luźne, nie powinny też „ślizgać się” po ciele, kiedy wykonujesz skomplikowane ćwiczenia. Wybierz z naszej najnowszej kolekcji dopasowane do siebie spodnie treningowe dla kobiet

Spodnie treningowe dla dzieci

Trwałość to połowa sukcesu. Spodnie treningowe z naszej kolekcji dla dziewczynek i chłopców są funkcjonalne, stylowe i nadają się też na wszystkie codzienne okazje. Czy to na boisku szkolnym, czy na pełnej przygód wycieczce, nasze spodnie treningowe dla dzieci z powodzeniem przejdą każdy test.