adidas Snowboarding

Na zimowy sezon 2018/2019 adidas Snowboarding przygotował kolekcję butów i ubrań wierzchnich, które doskonale dopasowują się do Twoich oczekiwań, są funkcjonalne i idealnie wpisują się w progresywną estetykę marki.

TACTICAL ADV

Trochę zmienione na obecny sezon buty Tactical ADV są wyborem naszego teamu. Nowe materiały i nowe detale, formowana ciepłem wkładka Ultralon, trwała i wyjątkowo przyczepna podczas ruchu we wszystkich kierunkach gumowa podeszwa zewnętrzna oraz ulepszony system sznurowania.

KURTKA PREMIERE

Premiere Riding to ulubiona kurtka naszego teamu, który ceni sobie trwałość i funkcjonalność. Jest całkowicie wodoszczelna i wykonana z wysokiej jakości materiałów, a jej design wpisuje się w sportowe dziedzictwo adidas.

SAMBA ADV

Wierne tradycjom buty Samba ADV spełniają nadzieje wiązane z ich nazwą. Te buty do snowboardingu mają trójwymiarowy modelowany język, który zapewnia lepsze dopasowanie, a jednocześnie jest bardzo elastyczny.

FLANDERS BIB

Stworzone z myślą o wymagających ewolucjach. Te męskie spodnie do snowboardingu mają opływową formę z zabezpieczającymi, wodoszczelnymi taśmami.

SPODNIE LAZY MAN

Wygoda i technologie sportowe, czyli spodnie inspirowane sportem wyczynowym. Funkcjonalne spodnie Lazy Man wykonane zostały z lekkiego, rozciągliwego materiału, pokrytego wodoodpornym laminatem.
Najnowsza kolekcja butów i ubrań to rezultat współpracy naszego teamu snowboardzistów z doskonałymi projektantami; jej efekt spełnia oczekiwania wymagających snowboardzistów i podkreśla wysoką jakość produktów adidas.

ADIDAS SNOWBOARDING TEAM