alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
Bieganie to element prawie każdej dyscypliny sportowej. Niektórzy biegają, bo są biegaczami, a inni, aby doskonalić się w swoich własnych dyscyplinach. Jeśli trenujesz, by być lepszym sportowcem, wybór odpowiednich butów do treningu jest rzeczą podstawową.
W kategorii adidas Bieganie i Trening znajdziesz buty, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać każdy trening. Wybierz dla siebie.

ZOBACZ, DLACZEGO TE BUTY POMOGĄ CI TRENOWAĆ BARDZIEJ EFEKTYWNIE

RÓŻNE ZASTOSOWANIE
NIEZAWODNE WSPARCIE
DOPRACOWANA KONSTRUKCJA

Sprawdzają się podczas biegania, ale także podczas treningów.

BĄDŹMY W KONTAKCIE