alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Koszulka reprezentacji i strój Rosji

 
[8]
Russia Home Jersey CzerwonyRussia Home Jersey Czerwony

Russia Home Jersey

Piłka Nożna

Russia Home Shorts BialyRussia Home Shorts Bialy

Russia Home Shorts

Męskie Piłka Nożna

Uniforia League Box Ball BialyUniforia League Box Ball Bialy

Uniforia League Box Ball

Piłka Nożna

Uniforia Finale Mini Ball SrebrnyUniforia Finale Mini Ball Srebrny

Uniforia Finale Mini Ball

Piłka Nożna

Uniforia Pro Football BialyUniforia Pro Football Bialy

Uniforia Pro Football

Piłka Nożna

Piłkarski strój Rosji – wielkiego kraju z równie wielkimi ambicjami

Piłka nożna jest w Rosji bardzo popularna, dlatego liczni mieszkańcy tego kraju z wypiekami na twarzy śledzą kolejne poczynania swojej drużyny narodowej. Kibiców zespołu z pewnością ucieszy fakt, że w ofercie adidas nie zabrakło piłkarskiego stroju reprezentacji Rosji. Fanom reprezentacji Federacji Rosyjskiej pozwoli on wyrazić wsparcie dla ulubionej drużyny zarówno, gdy kibicują przed telewizorami bądź na stadionie, jak i wówczas, gdy trenują ze swoimi przyjaciółmi. Zadbaliśmy o to, aby oficjalny strój reprezentacji Rosji spełniał wszystkie wymagania niezbędne podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Nowoczesne rozwiązania na straży komfortu

Strój piłkarski reprezentacji Federacji Rosyjskiej oraz piłkarska koszulka Rosji od adidas zostały wyprodukowane z miękkich, szybkoschnących materiałów AEROREADY. Pochłaniają one wilgoć i dzięki temu zapewniają zawodnikom poczucie komfortu podczas użytkowania odzieży piłkarskiej, nawet w trakcie bardzo intensywnego treningu. Stroje piłkarskie adidas zostały wykonane z pochodzącego z recyklingu poliestru, co pozwoliło zmniejszyć emisję szkodliwych dla środowiska substancji.

Wygoda podczas treningu

W ofercie adidas dostępna jest koszulka reprezentacji Rosji w dwóch wersjach: domowej i wyjazdowej. Koszulka podstawowa (z zestawu domowego) utrzymana jest w kolorze czerwonym z białymi wykończeniami oraz naszywką w postaci motywu dwugłowego orła – godła narodowego Rosji. Z kolei koszulka wyjazdowa w kolorze białym z elementami czerwonymi i niebieskimi stanowi nawiązanie do rosyjskiej flagi. Na koszulce tej również umieszczono naszywkę z godłem Federacji Rosyjskiej. Jest też dostępny zestaw dziecięcy stroju reprezentacji Rosji. Można również dobrać pozostałe elementy stroju Rosji, takie jak spodnie, spodenki czy bluzę sportową. Doskonale skrojona odzież sportowa adidas zapewnia zawodnikom swobodę ruchów, zarówno podczas treningu, jak i meczu piłkarskiego.