alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

POCZUJ MAGIĘ SPORTU

Bo sport może zmienić sposób myślenia: o sobie, o świecie, o wszystkim. Dlatego poczuj sport, poczuj jego magię. I trenuj tak, jak chcesz.

Poznaj Jessamyn Stanley

Instruktorka jogi, która motywuje innych i propaguje akceptację swojego ciała. „W życiu najważniejsze jest bycie sobą. Bo to najlepsza inspiracja dla innych.”

Poznaj Mikaelę Shiffrin

Mistrzyni świata w narciarstwie alpejskim. „Jak spodoba Ci się jakiś sport, możesz nim wiele rzeczy odreagować... To wyzwanie fizyczne, ale też mentalne i emocjonalne. I pozytywnie uzależnia.”

Poznaj Mae Yoshikawa

Instruktorka jogi, pisarka, matka. „Sport jest pewnego rodzaju pozytywną rywalizacją, ale także może być świetną zabawą”.