alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
logo

SPORT TO DAR

Leo Messi

Wracamy na boiska. Leo Messi opowiada, czym dla niego jest sport.

Milczące stadiony, niepodeptana murawa... Dziwne, trochę surrealne wrażenie... Kiedy przerwano rozgrywki, każdy piłkarz zastanawiał się: co teraz? Dla nich życie bez sportu to pustka. Ale to też czas na zastanawianie się.

Piłka nożna jest darem, którym trzeba się dzielić.

Messi mówi, że ostatnio myśli o piłce w kategoriach honoru. Ma wsparcie milionów kibiców na całym świecie. Inspiruje ich, a oni swoim przywiązaniem inspirują jego.

„Największym darem jest to, że można dawać radość innym.”

Leo Messi

Wszystkim nam brakuje sportu i rywalizacji.

Nieważne, gdzie grasz, myślisz o tym, by powrócić do gry. A podczas tej przerwy nasz zapał jeszcze wzrósł.

W piłce nożnej jest tak, że to kibice zagrzewają nas do walki. Oni naprawdę kochają swoje drużyny, swoich idoli, swoje stadiony. Im więcej dajesz z siebie na boisku, tym większe wsparcie od nich dostajesz.

Wracamy do gry. Jest w nas więcej zapału.

Nie wiemy dokładnie, jak będzie wyglądał powrót na boiska. Ale po tym czasie, gdy trenowaliśmy solo i czekaliśmy, być może zmieni się nasze podejście do gry – jeszcze bardziej będziemy ją cenić.

ZESTAW PIŁKARSKI MESSIEGO