alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

RDY

 
[2520]
Cena
32 zł - 1,499 zł
321499

„W TYCH TRUDNYCH CZASACH ZAMKNIĘCIA, SPORT STAŁ SIĘ SYMBOLEM RADOŚCI I OPTYMIZMU. NASZE TRENINGI WYGLĄDAŁY CAŁKOWICIE INACZEJ, POSTAWILIŚMY PRZED SOBĄ ZUPEŁNIE NOWE CELE. I CZEKALIŚMY NA LEPSZE CZASY. TERAZ, KIEDY WSZYSTKO POWOLI WRACA DO NORMY, JESTEŚMY GOTOWI, BY WRÓCIĆ DO GRY.”

Teraz można być gotowym w każdych warunkach – dzięki technologiom, które wspierają Cię w każdą pogodę. Innowacyjne materiały i intuicyjny design dodają pewności siebie podczas treningu i nie tylko. Deszcz, chłód, wiatr, słońce... Nic Cię nie zatrzyma!

„KLUCZEM DO SUKCESU SĄ DOBRE SAMOPOCZUCIE I ODPOWIEDNIA ATMOSFERA. KIEDY JA KONCENTRUJĘ SIĘ NA TYM, CO MAM W GŁOWIE, HEAT.RDY DBA O MOJE CIAŁO.”

SHAUNAE MILLER-UIBO