Twoja prywatność w Adidas

Twoje dane i adidas

Aby zoptymalizować i ulepszyć korzystanie z naszej strony, przetwarzamy dane osobowe zgodnie z naszą Informacją o Prywatności. To pozwala nam na przedstawianie informacji dopasowanych indywidualnie do poszczególnych osób, w tym informacji o produktach i ofertach dostępnych w danym regionie czy mieście.

W jaki sposób zbieramy dane?

Każde wejście pomaga Ci osiągnąć założony cel

Zbieramy dane w różnych momentach, kiedy wykonujesz czynności na naszej stronie. Dane dotyczące Twojej osoby to te, które zostawiasz dobrowolnie, na przykład zakładając konto czy wyrażając zgodę na otrzymywanie naszych newsletterów, ale także te, które zostawiasz, przeszukując nasze strony lub oglądając na nich nasze produkty.

Dlaczego zbieramy dane?

Dopasowywanie się do Twoich zainteresowań

Im więcej wiemy o Tobie, tym lepiej możemy dostosować do Ciebie naszą komunikację (optymalizować tzw. user experience), przedstawiając produkty i oferty bardziej odpowiadające Twoim potrzebom i zainteresowaniom. Twoje dane są również wykorzystywane, aby potwierdzić, że Ty to Ty podczas logowania się na konto. Zapamiętywane są też Twoje preferencje i wybory, kiedy kontaktujesz się z nami poprzez naszą stronę.

Twoje prawa

Pamiętaj, że masz wybór

Jeśli z jakiegokolwiek powodu czujesz się niekomfortowo z tym, że przechowujemy Twoje dane, zawsze możesz je modyfikować, kontaktując się z nami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą Informacją o Prywatności.