Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

KONTROLA

Większa rotacja. Lepszy kontakt z piłką. Pełna kontrola.

adidas predator • buty piłkarskie adidas predator

122 produktów

Buty piłkarskie adidas Predator to kultowy model z lat 90. w nowej odsłonie. Poczuj moc innowacyjnych technologii i poznaj komfort gry dzięki najlepszym materiałom. Graj pewnie na każdej nawierzchni.

PLUSY NIE ZAWSZE SĄ FAIR

I w tym tkwi istota sprawy. Demonskin ze zmieniającymi obraz gry wypustkami ułatwia lepszą kontrolę nad piłką, dlatego możesz podkręcać ją, jak chcesz.

Czy to legalne?
Tak.

Czy to fair?
A skąd to pytanie?

1 / 3
Strona:z 3

BUTY PIŁKARSKIE ADIDAS PREDATOR

Odważ się dominować, dyktując własne warunki w każdej grze w butach adidas Predator. Mistrzowska kontrola w połączeniu z najlepszą technologią piłkarską i sportową pozwalają cieszyć się każdą chwilą na boisku. Klasyczne buty piłkarskie z lat 90. odrodziły się w nowoczesnej grze z przełomowymi skórzanymi grzbietami, zwiększającymi stabilność stóp i kontrolę piłki; przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych, jak i amatorskich piłkarzy.
Odkryj w sobie drapieżnika
Zostań wierzchołkiem piramidy drapieżców z najbardziej kultowymi butami piłkarskimi. Dostępne w rozmiarach męskich, damskich i dziecięcych, z grafikami i przyciągającymi wzrok wzorami w dominującym piłkarskim stylu. Kompletna gama rozmiarów od 1 do 13, zwiększających się o połowę oznacza, że możesz uzyskać idealne dopasowanie i zyskać całkowitą kontrolę nad piłką w każdej grze.
Idealne na każde boisko
Poznaj, czym jest precyzyjna kontrola piłki na każdej nawierzchni z dopasowanymi do Twojej gry butami Predator. Specjalnie zaprojektowane korki i bieżniki pomagają grać na każdym rodzaju nawierzchni: naturalnym podłożu, sztucznej trawie, hali, miękkim podłożu i na murawie.
Niezwykła technologia Predator
Bądź łowcą, a nie zdobyczą z technologią zaprojektowaną, abyś zawładnął boiskiem.

Kontroluj piłkę w każdych warunkach dzięki cholewce Controlskin, która sprawia, że piłka będzie dosłownie „przyklejona” do stopy.

Zyskaj dokładne i elastyczne dopasowanie do stóp i zrównoważoną kontrolę nad piłką dzięki pozbawionej sznurowadeł cholewce.

Poruszaj się zgodnie z instynktem i szybko dzięki strukturalnym cholewkom Primemesh, zapewniającym wygodne dopasowanie.

Zdominuj dowolną część boiska za sprawą wtryskiwanych warstw TPU, które stabilizują Twoje stopy podczas szybkiego ruchu.

Przejmuj każdą piłkę, dyktuj swoją grę i zdominuj pole dzięki butom piłkarskim Predator, oferującym nieograniczoną kontrolę.