Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy za odesłane/zwrócone zamówienie?

Ostatnio zmienione: 22/07/20
COVID-19: Zwroty zabierają więcej czasu niż zazwyczaj
 

1. Przetwarzanie pakietu

2. Ramy czasowe na realizację zwrotu pieniędzy przez bank

8-9 dni robocze

  • Karta kredytowa / debetowa: max 14 dni robocze
  • PayPal: max 3 dni robocze
  • DotPay: max 3 dni robocze
  • Gotówka przy odbiorze: maksymalnie 14 dni roboczych*
W chwili, gdy przesyłka znajdzie się w naszym magazynie i rozpoczniemy proces rejestracji zwrotu, otrzymasz e-mail potwierdzający jej odbiór i informujący o statusie Twojego zamówienie.

Po autoryzacji zwrotu Twój bank rozpocznie procedurę przesyłania pieniędzy na Twoje konto. Potrzebny na to czas różni się w zależności od banku i sposobu płatności.

Pieniądze otrzymasz w taki sposób, jaka została wybrana metoda płatności za zamówienie.Zamówione produkty, za które zapłacono gotówką przy odbiorze
Aby zwrócić Ci pieniądze, potrzebujemy danych Twojego konta bankowego. Bezpośrednio po zatwierdzeniu Twojego zwrotu w naszym magazynie, wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail z prośbą o przesłanie nam danych Twojego konta bankowego. Refundacja powinna nastąpić w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu otrzymania przez nas danych Twojego konta bankowego. Będziemy informować Cię o procesie refundacji, wysyłając wiadomości e-mail.

Czy artykuł był pomocny?

Tak / Nie

Gdzie jest moje zamówienie?

Zaloguj się lub skorzystaj z funkcji monitorowania (Tracker), aby śledzić swoje zamówienie, rozpocząć zwrot, anulować lub sprawdzić status zwrotu pieniędzy.

Nadal nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?

ZWRÓĆ SIĘ DO DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Pon.- Pt.: 08:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 17:00