Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

Mężczyźni • Ubranie • Podnoszenie Ciężarów

3 produktów

Stroje do podnoszenia ciężarów

Kostiumy do podnoszenia ciężarów wyróżniają się kilkoma cechami, których nie ma w strojach do uprawiania innych dyscyplin. Wybór odpowiedniego dopasowania stroju odpowiedniego materiału, jest nieocenionym wsparciem podczas treningów i zawodów. adidas oferuje dwa rodzaje dopasowań: dla amatorów i dla profesjonalistów, którzy nie tylko podnoszą ciężary, ale także budują masę ciała i sylwetkę.

Stroje Base Lifter:

Mają krój typowy dla jednoczęściowych kostiumów do podnoszenia ciężarów. Nie ograniczają możliwości ruchowych i świetnie sprawdzają się podczas treningów siłowych. Wykonane są z odprowadzającej pot od ciała tkaniny climalite®, dlatego nie musisz przejmować się nadmierną wilgocią podczas każdej fazy ćwiczeń.

Stroje Weightlifting:

Mają suwak z tyłu, co ułatwia szybką zmianę kostiumu. Świetnie przylegają do ciała, wykonane są z nieślizgającego się i szybkoschnącego materiału, mają półokrągłe wycięcie pod szyją.

Wybór właściwego stroju

Jeśli chodzi o pokonywanie kolejnych ciężarów na sztandze, potrzebne Ci będzie wsparcie, które zapewniają odpowiednie kostiumy do podnoszenia ciężarów – takie, z których korzystają profesjonalni ciężarowcy. Wybór właściwego stroju pomoże Ci dokładniej i mniejszym nakładem sił wykonywać rwania, podrzuty, powtórzenia.