alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

Męskie spodnie treningowe

 
[149]
1 / 4
Strona:z 4

MęSKIE SPODNIE TRENINGOWE

Każda minuta stanowi szansę na pozytywną zmianę. Nie pozwól, aby warunki pogodowe Cię zatrzymały – stwórz swój własny mikroklimat. Pomogą Ci w tym męskie spodnie do biegania zarówno na zewnątrz, jak i na bieżni. Decydujesz się na dodatkowy wysiłek, nadprogramowy bieg lub jedno powtórzenie więcej niż planowałeś? Właśnie w tych momentach się rozwijasz. Tak wygląda styl życia kowala własnego losu.
Męskie spodnie na siłownię
Krew pulsuje, bicie serca przyspiesza, a przekraczane granice sprawiają, że po Twojej skroni spływa pot. Dużo potu. Spodnie na siłownię dla mężczyzn zostały zaprojektowane tak, aby ich włókna odprowadzały pot, zapewniając potrzebne chłodzenie i suchość. Właśnie to pomaga przetrwać kolejną serię powtórzeń lub ostatnie 10 sekund na linach. Szukaj oddychających spodni treningowych, które zapewnią odpowiednią wentylację, pozwalając Ci się skupić podczas kolejnego, ciężkiego treningu.
Spodnie męskie do treningu w terenie
Nie pozwól, aby pogoda Cię powstrzymała. Bądź przygotowany lepiej niż inni i osiągaj to, co jest poza ich zasięgiem. Męskie spodnie treningowe zapobiegają utracie ciepła i pozwalają uporać się z mroźnymi porankami oraz wieczorami. Najtwardsi atleci rodzą się w najtrudniejszych warunkach. Szukaj męskich spodni do treningu terenowego w jasnych kolorach lub z elementami odblaskowymi. To one zapewnią Ci widoczność i bezpieczeństwo.
Męskie spodnie dresowe
życie w ciągłym biegu potrafi dać w kość. Wygodne męskie spodnie dresowe pozwolą Ci odpocząć po treningu lub naładować baterie po ciężkim meczu. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości tkanin bawełnianych pomogą Ci się zrelaksować, podczas gdy Twoje mięśnie odpoczywają. Wybierz się na przebieżkę w sportowych joggerach, wyścielonych polarem, czy też skróconych spodniach dresowych. Pełen komfort w ciągłym biegu!