alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

Mężczyźni · Legginsy · Trening

 
[18]

Legginsy treningowe dla mężczyzn

Znamy to uczucie, kiedy poszukujesz tej jedynej części stroju, która nie tylko dopełni całość, ale również ulepszy trening. Legginsy treningowe dla mężczyzn doskonale kompresują i są noszone przez sportowców uprawiających różne dyscypliny. Oferowane przez adidas najlepsze legginsy treningowe wyróżniają się elitarną wygodą, dzięki której możesz osiągnąć najlepsze rezultaty w każdej dziedzinie.

Bogate w technologie, wygodne i stylowe. adidas zapewnia wszystko, czego potrzebujesz i jeszcze więcej. Czy będzie to siłownia, jazda na rowerze, koszykówka czy bieg, podaruj sobie zarządzający potem strój, który da Ci niczym nieskrępowaną swobodę ruchu.

Wszystko, czego potrzebujesz, by maksymalnie skorzystać z treningu w dobrym stylu Spośród szerokiej oferty legginsów od adidas Trening możesz wybrać te, które pozwolą Ci wejść na wyższy poziom sportowy. Zakładając krótkie legginsy, długie lub przed kostkę, możesz oczekiwać, że zyskasz nie tylko styl, ale też niezwykle funkcjonalny strój.

Legginsy treningowe

Podczas intensywnego treningu, takiego jak np. HIIT ważne jest, aby Twoje samopoczucie i wygląd były na najwyższym poziomie. Za swoim sprzętem treningowym będziesz gotów na każde wyzwanie. Uniwersalne, podstawowe i elitarne treningowe legginsy pozwalają okiełznać zmęczenie i słabość, umożliwiając dłuższy trening

Długie legginsy

Styl i funkcjonalność, a przy okazji pełne okrycie. Nasza najnowsza kolekcja legginsów ma wszystkie najważniejsze właściwości stroju dla mężczyzn, świadomych wyzwań treningowych. Zarządzający potem materiał sprawia, że możesz dłużej pracować nad formą, a wysokiej jakości skład zapewnia wygodę i nieskrępowaną swobodę ruchu.

Legginsy Techfit

Stworzone, aby zwiększyć Twoją wytrzymałość i dodać siły. Legginsy Techfit pozwolą Ci w pełni skupić się na treningu. Ich kompresujący, mocno dopasowany krój zwiększa efektywność energetyczną oraz wspiera mięśnie podczas treningu.

Legginsy premium dla mężczyzn

Legginsy treningowe adidas dla mężczyzn oferują najwyższą jakość i najlepsze osiągi.