alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

Mężczyźni · HEAT.RDY

 
[301]
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Kolekcja HEAT.RDY powstała z wykorzystaniem materiałów odprowadzających wilgoć od ciała i wyróżnia się intuicyjnym designem. Powietrze przepływa wokół ciała podczas każdego rodzaju ruchu. Poczuj chłodną pewność siebie i nie przejmuj się potem. Bądź zawsze w pełnej gotowości.

WAŻNE TO, CO MYŚLISZ

Możliwe rzeczy, które sobie wymyślasz, są naprawdę możliwe. Dzięki takiemu myśleniu lekkoatleta Jeff Henderson dobrze czuje się na topie.

„KIEDY JESTEŚ NA TOPIE, TO MUSISZ CZUĆ TĘ SWOBODĘ I LUZ. MI W TYM POMAGA ADIDAS HEAT.RDY.”

JEFF HENDERSON

1 / 7
Strona:z 7