alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

STWORZONE Z MYŚLĄ O PRZYGODZIE

Włóż 5.10 Trailcross LT – od tego zaczyna się przygoda.

Kolarstwo górskie · Przygoda

 
[27]
5.10 Trailcross LT to doskonały towarzysz każdej przełajowej aktywności. Sprawdzają się i na rowerze, i podczas wymagających wędrówek.

POZNAJ DARRENA BERRECLOTHA

Niech się dzieje! adidas jest dumny ze współpracy z Darrenem Berreclothem, jednym z najbardziej oryginalnych i znanych sportowców, którzy potrafią odnaleźć swoje miejsce w różnych zakątkach świata. W najbliższym sezonie Darren będzie nosił 5.10 Trailcross LT, nie tylko podczas jazdy na rowerze górskim.

„ZAWSZE SZUKAM MOCNYCH WRAŻEŃ. JESTEM UZALEŻNIONY OD ADRENALINY.”

DARREN BERRECLOTH