Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 199 PLN
30 dni na darmowy zwrot lub wymianę

adidas na rower

40 produktów

adidas Kolarstwo szosowe

Zapaleni kolarze wiedzą, że jeśli chodzi o sprzęt, to zaufanie i pewność muszą iść w parze z rezultatami. Musisz na 100% być pewnym swoich opon, kondycji roweru, hamulców, które zadziałają, kiedy potrzeba, odpowiedniego siodełka i szortów, w których jeździsz.

Artykuły od adidas do jazdy na rowerze są wygodne, stworzone zgodnie z najnowszymi technologiami sportowymi i stylowe. Pasują do każdej rowerowej aktywności. Sześć dekad w peletonie... efektem są najlepsze ubrania do jazdy na rowerze dla kobiet i dla mężczyzn. Są to: koszulki, spodnie i szorty, skarpety, rękawiczki. Oczywiście ubrania dla kobiet zostały stworzone tylko z myślą o kobietach.

Partnerzy w jeździe na rowerze

My żyjemy jazdą na rowerze. My oddychamy jazdą na rowerze. W ciągu sześciu dekad udało nam się doskonale dopracować ubrania do jazdy na rowerze, dzięki współpracy z takimi kolarzami jak: Eddy Merckx, Sir Chris Hoy, Victoria Pendelton, Laura Kenny; drużynami: Team Telekom, Team Sky, a także reprezentacjami narodowymi i federacjami olimpijskimi, takimi jak British Cycling i Team GB. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni.

Ogromne podziękowania również dla naszych wieloletnich partnerów: The 5th Floor w Londynie i Nowym Jorku, 8Bar z Berlina i profesjonalistów z Ghost Factory Racing Team. Dziękujemy także wszystkim bohaterom, których nazwisk teraz nie wymienimy, a których kolarskie doświadczenie służyło nam pomocą i było dla nas natchnieniem. Dziękujemy. Wiecie, jak jesteście dla nas ważni.