alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

Kobiety · HEAT.RDY

 
[190]
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Kolekcja HEAT.RDY powstała z wykorzystaniem materiałów odprowadzających wilgoć od ciała i wyróżnia się intuicyjnym designem. Powietrze przepływa wokół ciała podczas każdego rodzaju ruchu. Poczuj chłodną pewność siebie i nie przejmuj się potem. Bądź zawsze w pełnej gotowości.

SIŁA UMYSŁU

Pchająca kulą Danniel Thomas-Dodd trenuje siłę psychiczną i fizyczną. Zawsze jest presja, ale nie można się jej poddawać.

„GDY TRENUJESZ W WYSOKICH TEMPERATURACH, WYBIERAJ ADIDAS HEAT.RDY – BĘDZIESZ CZUĆ SIĘ COOL!”

DANNIEL THOMAS-DODD

1 / 4
Strona:z 4